Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Hey Leute! :D

Go down 
+12
JuSt_YoO
TH_Muci
TH fen4e
cartoon girl
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs
nymphetamin_girl
Tokio`Boy
snoopy
toms_litle_girl
Totgeliebt
Hailie
RaiseYourHands
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:01 pm

TH fen4e написа:
nymphetamin_girl написа:
ее много danke,че се включихте към играта,ама май треаше първо да убия някой,пък после да ви подсетя xD
мм...нещо много искам този форум да го напраиме некаф супер готин (не че сега не е ) и да има много повече фенове,за тва искате ли да измислим нещо,някво съобщение, с което да можем да го направим по-популярен и повече фенове да се регистрират...ама не само за влязат 2 пъти в форума и после да забравят за него...та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини и да измислим някво съобщение,което да разпространяваме из феновете за да се включат. Има ли съгласни? или някакви идеи?
Аз предлагам да не се отклоняваме много, много от основната тема - ТХ, че да не вземат да ни се навъртат и хора, които не са фенове. Е, ест. не може всичко да е на тази тема, но да не е под 50%.


мм..кво искаш да кажеш? ии кви са тези проценти?
аз имах предвид да изпращаме `съобщението` само на фенове..
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:36 pm

nymphetamin_girl написа:
TH fen4e написа:
nymphetamin_girl написа:
ее много danke,че се включихте към играта,ама май треаше първо да убия някой,пък после да ви подсетя xD
мм...нещо много искам този форум да го напраиме некаф супер готин (не че сега не е ) и да има много повече фенове,за тва искате ли да измислим нещо,някво съобщение, с което да можем да го направим по-популярен и повече фенове да се регистрират...ама не само за влязат 2 пъти в форума и после да забравят за него...та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини и да измислим някво съобщение,което да разпространяваме из феновете за да се включат. Има ли съгласни? или някакви идеи?
Аз предлагам да не се отклоняваме много, много от основната тема - ТХ, че да не вземат да ни се навъртат и хора, които не са фенове. Е, ест. не може всичко да е на тази тема, но да не е под 50%.


мм..кво искаш да кажеш? ии кви са тези проценти?
аз имах предвид да изпращаме `съобщението` само на фенове..
е така е по-добре........имах предвид да не го разпространяваме на хора, които не са фенове, за да не почнат да идват някви антита, за да ни дразнят. А тва с процентитите исках да кажа да не се отклоняваме от основната тема на форума.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 12:47 pm

оо боже мооой кога Георг мутира леле верно ли от няколко дена снимката на Георг е била с тия размери Оо ама съм админ,чесно сега забеларах (tmi)
















тъпаа съъм xD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:26 pm

Zimmer483 написа:
оо боже мооой кога Георг мутира леле верно ли от няколко дена снимката на Георг е била с тия размери Оо ама съм админ,чесно сега забеларах (tmi)






















Еми сремената се менят сичко е различно...няма се учудя ако скоро даскалото почне да се вее във вятъра....













тъпаа съъм xD
albino
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 11:28 am

откачаам не съм спала от два дена иии неска съм от два на даскало а ш съм там в 12 гадно е да живееш на село хХ имаме 19 зад за домашна реших 8 главата ме боли и от час слушам една и съща песен Laughing автобусът ми е след 5 мин а аз още съм на компаа xDD вии кво струвате Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 3:42 pm

уляля...ДАНЕТ!!!! (сетих се за рекламата,незнам защо xD )
абе хора,утре е петък 13-ти peace baby
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 6:27 pm

nymphetamin_girl написа:

абе хора,утре е петък 13-ти peace baby
Gooodmorning America! От кога се подготвям за тоя ден xD Ама по принцип не съм суеверна.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:48 am

Честит ви петък 13! Още от сутринта ми мина черна котка пътя..еми така е кат си я гледам вкъщи Laughing иначе деня се очаква да е адския..офф не съвсем трябва да взимам подарък на сестрата тва нещо става на 17 кво да му зема xDD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 6:48 pm

Zimmer483 написа:
Честит ви петък 13!
Честит, честит ама моя ден мина адски ужасно!
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:04 pm

О то не само твоя,аз днес получих първата си 3 по руски нз как майка не ме уби в къщи Laughing . Иначе как сте?
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:22 pm

Моя ден беше що годе цвете. Цял ден английски и час на класа. В МГ беше избухнала любовнаа бомбааа насякаде сърца валентинки мани мани Laughing Laughing В момента се носталгирам (и аз нз по кво xD) с албум - Braking Benjamin - Phobia music


edit: и туко що сървърът на играта ми се скапа -.-.-.-.- петък 13 се прояви най-сетне xD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:27 pm

Laughing При нас валентинките в понеделник и за мен както всяка една година нито една Laughing И трябваше да мисла на едно момиче нещо на английски да напише на валентинката за гаджето и.
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:48 pm

Да наистина в дас беше любовна бомба ;D
И аз сега яко се носталгирам с Three Days Grace и усещам, че яко яко ме хваща носталгията ииии нвм xD
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 12:24 am

моя петък започна с добро начало.....продължи с тъпо продължение...което вкючваще бой на момче...и завърши хаппу с нов комп сюрприз....[i]
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 2:24 am

тъкмо изгледах Final Fantasy VII...отново стана традиция в петък късно вечер да се гледа Клауд Laughing Laughing сеега отивам да си лягам щотоо ми се спии а и ме боли главата вече стискам палци за сладки сънища xD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 2:55 pm

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан! drunk
Аз ще ги празнувам и двете...въпреки че св.Валентин, може би ще е малко съмотен,щото си нямам гадже,ама на кой му пука!??! Very Happy Важното е,че ще има купон Very Happy Very Happy Вие как сте???

-----------------------
м/у другото това е моят стотен коментар! Very Happy Може админите,модераторите а даже и всички участници във форума да се чустват поласкани,защото за пръв път се задържам толкова дълго време м някой форум,че да успея да напиша своя 100 коментар. Обикновенно или ми става скучно или забравям регистрацията си в даден форум и никога не стигам до стотния си коментар Very Happy
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:02 pm

аз сега се чудя имам ли си гадже нямам ли си....вчера(петък,13)една моя съученичка ме сватоса с най-добри ми приятел,а аз нали съм влюбена до уши в него(той го знае тва)и тя изведнъж отиде при него и го попита дали иска да тръгне с мен и той каза добре...а той е влюбен в тая моя съученичка...а и казал че ме харесва.И са кво?Аре помогнете ми да разбера с гадже ли съм или не.... Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:37 pm

Май си нз Laughing

Честит ви Св Валентин и Трифон Зарезан drunk
Как ви мина празника?

Аз както винаги си нямам никой ама нещо не ми пука Laughing
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 8:55 pm

честит Свети Валентин и Трифон Зарезан на всички! на мен в момента ми тече празника...скука отсякаде Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 10:11 pm

Честит Св. Валентин и Трифон зарезан на всички! drunk love u
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 10:11 pm

ОО хора как сте? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 11:12 am

ооооо бооже мооой! Вали сняг, защо вали сняг!?!! Не искам сняг *реве* и как изведнъж си заваля така си и натрупа ш умра Laughing и къде два часа в тоя сняг, оле не xD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:12 pm

оо и аз неискам да вали сняяягггг!!!! И са е студено...и гадно..и днеска ме напраиха на снежен човек Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 11:06 am

ии пак на даскало..леле как мразя втората смяна -.- Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 9:59 pm

Оле само утре и няма да ходим на даскало 4 дни cheers Ох ама аз ще хода на село T_T Laughing И после съм 1ва смяна ЙееееЙ cheers

Как сте вие?Как е живота?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hey Leute! :D - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hey Leute! :D
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Чат стая-
Идете на: