Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Hey Leute! :D

Go down 
+12
JuSt_YoO
TH_Muci
TH fen4e
cartoon girl
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs
nymphetamin_girl
Tokio`Boy
snoopy
toms_litle_girl
Totgeliebt
Hailie
RaiseYourHands
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
snoopy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
snoopy


Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 26.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 6:36 pm

Здравейте. Как мина днешния ден. hmmmm
Аз имам да пиша още 50 думи по 10 пъти по английски. o noo
Чааао. sos *полудява*
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 8:50 pm

Ой Нуше нас не ни третират чак толкова зле, бту драсни ЛС със скайпа ти Razz
неска беше готин ден кат изключим физкултурата, фанах 3 не мога да повярвам Laughing и сега май ще е време да гушна...възглавницата Laughing
лека нощ хора :*
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 5:31 pm

сняг,сняг,сняааааааг вали сняг *издивява* толкова е сладко и хубаво и ааааааааааа yahooo dance
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:53 am

оо и при нас има сняг...вчера напрпавих брат ми на `бяла мечка` днес също имам такова намерение Twisted Evil
а някой знае ли дали в този форум има поне едно момче? hmmmm Very Happy
Върнете се в началото Go down
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs


Брой мнения : 26
Age : 29
Registration date : 29.12.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:55 pm

ей кфо стаа братлетаа yahooo
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:26 pm

nymphetamin_girl написа:
оо и при нас има сняг...вчера напрпавих брат ми на `бяла мечка` днес също имам такова намерение Twisted Evil
а някой знае ли дали в този форум има поне едно момче? hmmmm Very Happy

Даааааа имааааа Tokio'Boy само дето вече не влиза, не се помни така лестно парола xD
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:59 pm

О хора кво правите? lol!
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:20 pm

Аз слушам музика...и отвътре пак ми е нещо приповдигнато,ще получа изблици на Лудост и смях xD
незнам кво ми става,преди 1 час ми беше супер здухано и тъпо..а сега... dance
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:16 pm

не си сама и аз съм горе доло така Laughing И аз слушам музика и вече се чудя какво друго да права освен да седя на компа.Някой да има идеи?
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 12:05 am

Не гледай мен аз умирам от скука...пуснах корени пред компа ако има как по 25 часа ш седа запалиха ме по една игра-perfect world-и деноношно...верно некви идеи?? Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 6:49 pm

ооо хора моля ви - Някой да пише в тази тема ( https://zimmer483bg.bulgarianforum.net/forum-f16/topic-t198.htm ) `Kill and save`
Че от 5 века само аз си пиша Very Happy (ама е интересно) таа..някой ако иска да се включи Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:08 pm

олее чак ся забелазах нещо не ми свети за нови мнения...нищ влкючих се Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:58 pm

Ядеш дюнер с мнооооого чили. След това бягаш с отворена уста срещу вятъра. И накрая ядеш сняг ако има. danke yahooo

П.П. Нали можеше да пишем на всякакви теми. hmmmm
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:20 pm

ее много danke,че се включихте към играта,ама май треаше първо да убия някой,пък после да ви подсетя xD
мм...нещо много искам този форум да го напраиме некаф супер готин (не че сега не е ) и да има много повече фенове,за тва искате ли да измислим нещо,някво съобщение, с което да можем да го направим по-популярен и повече фенове да се регистрират...ама не само за влязат 2 пъти в форума и после да забравят за него...та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини и да измислим някво съобщение,което да разпространяваме из феновете за да се включат. Има ли съгласни? или някакви идеи?
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:30 pm

Аз съм съгласна ама нищо не мога да измисля.
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:40 pm

nymphetamin_girl написа:
ее много danke,че се включихте към играта,ама май треаше първо да убия някой,пък после да ви подсетя xD
мм...нещо много искам този форум да го напраиме некаф супер готин (не че сега не е ) и да има много повече фенове,за тва искате ли да измислим нещо,някво съобщение, с което да можем да го направим по-популярен и повече фенове да се регистрират...ама не само за влязат 2 пъти в форума и после да забравят за него...та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини и да измислим някво съобщение,което да разпространяваме из феновете за да се включат. Има ли съгласни? или някакви идеи?
И аз съм съгласна. Ама....чек ти не беше ли измислила някво съобщение преди време hmmmm
Да, ето го - https://zimmer483bg.bulgarianforum.net/forum-f2/topic-t172.htm - 6-то мнение.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 11:13 pm

найстина имаме нужда от още хора нз и аз искам истинска фен среда и направих сичко за което се сетих за да стане това,но повечето останаха без успех...ще съм много благодарна ако помогнете

Цитат :
та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини

тук съм ЗА с две ръце и два крака...аз имам още мн и интересни идей ма айде включете се и вие защото почти всичко във форума е от мен и Йо,а и вие вече сте част от него дайте воля на въображението си и помислете за нови теми та дори и раздели!

Цитат :
Ядеш дюнер с мнооооого чили. След това бягаш с отворена уста срещу вятъра. И накрая ядеш сняг ако има.

П.П. Нали можеше да пишем на всякакви теми.

уууби меееее lol! Laughing Laughing да тук е за всичко дори флууд няма ограничения за теми и брой мнения


тааа какво става Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 12:04 am

за теми може да има снимки на Бил/Том/Густав/Георг/Групата
или Нови и рядко срещани снимки на ТХ
или нещо такова
може да има тема за обсъждане на дрехи или аксесуари на Бил които не ни харесват.Ще е забавно да видим мненията по въпроса с дрехите му.(Сори че го казвам ама той наистина има дрехи които не му отиват)

Може много теми да има


съжелявам ако не ви харесват идеите но само за това се сещам в момента



М нищо тъпея и много се надявам времето да спре за да не трябва да ходя на даскало утре Sleep И да не трябва да виждам чалгарките от класа ми и да понасям пресмиването им на косата ми и музиката която слушам.Но уви нямам този късмет и ще си ги търпя death

ти какво правиш?
Върнете се в началото Go down
snoopy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
snoopy


Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 26.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:14 am

Hey dudes, к`во става при вас? Аз тука малко се изгубих, ама даскало -
какво да се прави =[ Иначе нещо ново около вас. Аз лично нещо съм
полудяла по Shaman king - неизживяно детство, тцтц xD а да Yoh <3 Laughing
*аз съм луда*
Laughing
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 6:59 pm

О споко не си сама аз съм луда от много време. Laughing и да Yooh <333
Иначе сега се върнах от даскало. Sleep Имам чувството че госпожата ни мисли че сме гений даде ни ОГРОМНА домашна + ще ни изпитват по математика killmyself иначе освен тва всичко е ок.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 7:12 pm

Оооо Shaman kiiiing определено не си сама в тая посока Laughing от там любими са ми Yoh,Ren и Морти Laughing да и аз ся се прибрах от даскало кой нормален човек учи до 7 вечерта в 4 часа се изключих и от последните 3 часа нищ не помна Laughing утре тряаа да стана в 8 щото някой не си нарисува рисунките по изобразително през миналите 4 дни xDD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 7:36 pm

Laughing Laughing Аз за изобразителното нямам проблем наща пише 6 ако ти е оцветена рисунката,а ако не е и е грозна тя я пооправя и я оцветява и пак ти пише 6 Laughing Днеска с едни момиче спорихме дали на Jonny Bravo и Kim Possible косите са им готини.Аз и казвам че са а тя казва "Но те са анимирани и фълшиви"(само какъв спор тва е като спора ни дали е "Put"(моето мнение) или "Grow" в песента Do you wanna f*ck Laughing )
На мен от shaman king любими са ми Yoh Anna и Trey.
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 8:18 pm

Shaman kiiiiiiing <33333333 Yoh, Faust,Ren,Morti <3333333
Ама Yoh и Faust <3333333333333
Тааа да даскалото до 6-7 часа не е толкова полезно особено ако е на 2.02 (rofl)
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:27 pm

оо кво става? Cool
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:10 pm

nymphetamin_girl написа:
ее много danke,че се включихте към играта,ама май треаше първо да убия някой,пък после да ви подсетя xD
мм...нещо много искам този форум да го напраиме некаф супер готин (не че сега не е ) и да има много повече фенове,за тва искате ли да измислим нещо,някво съобщение, с което да можем да го направим по-популярен и повече фенове да се регистрират...ама не само за влязат 2 пъти в форума и после да забравят за него...та мисълта ми е да добавим още темички,които да са все така готини и да измислим някво съобщение,което да разпространяваме из феновете за да се включат. Има ли съгласни? или някакви идеи?
Аз предлагам да не се отклоняваме много, много от основната тема - ТХ, че да не вземат да ни се навъртат и хора, които не са фенове. Е, ест. не може всичко да е на тази тема, но да не е под 50%.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hey Leute! :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hey Leute! :D   Hey Leute! :D - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hey Leute! :D
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Чат стая-
Идете на: