Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имало едно време едни Токио Хотел...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Имало едно време едни Токио Хотел... Empty
ПисанеЗаглавие: Имало едно време едни Токио Хотел...   Имало едно време едни Токио Хотел... Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 10:02 pm

Такаааа мисля че се досещате че това ще е история за ТХ.Май имаше една ама тя не провървя май...абе май не беше тук Laughing Laughing Laughing Както и да ееее...И моля не пишете по едно изречение Exclamation Exclamation


Беше почти 21 часа и концерта на Токио Хотел вече беше към края си.Бил трябваше да избере една от фенките и да я качат на сцената.Гледаше,гледаше и не видя някоя да го привлича.Погледна към Том,който яко забиваше с китарата.Том му посочи едва едва едно момиче отпред.Даааа тя беше красива!Висока,слаба,с шоколадова коса и до колкото Бил виждаше имаше хубав маникюр.Качиха момичето на сцената,а тя само хвана Бил за ръката и се ощипа с все сила за да провери истина ли е.
-Как се казваш?-попита я Бил,но не на микрофона
-А..а.аами Йоанна(ест че тва съм аз).-заекна тя.Бил видя че тя наистина е красива!Но Том наистина я хареса!Довлече се до нея и й смигна,обърна се към охраната и им каза после да заведат Йоанна отзад.Том щеше да си изпробва късмета тази вечер!
-Хубаво име!Добре сега ще пеем Automatic.Ок?Сигурен съм че я знаеш!-окуражи я Бил,а тя го прегърна силно и го пусна след малко.Двамата запяха,а Йоанна обмисляше как да целуне Бил.Дали да изчака за да отиде зад сцената и да го целуне хубаво или да му плясне една целувка по бузата.Мислиии и мислииии....и реши че ще направи и двете....Изпяха си песента и охраната я пое и я заведе зад сцената.Тя изчака момчетата и те се появиха скоро.Близнаците бяха целите потни в цялата си прелест!Том я загледаа и си мислеше как да я заговори....
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Имало едно време едни Токио Хотел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имало едно време едни Токио Хотел...   Имало едно време едни Токио Хотел... Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 6:49 pm

...но точно в този момент Бил разсея мислите му като отиде при нея.
- Имаш страхотен глас Wink
И изведнуж се наведе към нея и я целуна така, че за нея вече не съществуваше нищо друго.
Том само сведе глава и се прибра тъжно в стаята си.
Йоанна остана с Бил за през ноща (хмм...както и да е...Very Happy ) На сутринта се обади на най-близката си приятелка Хриси (Аз ест., сори ама инпровизирам) за да се видят (само да вмъкна, че Бил и Йоанна са гаджета) и тя да разкаже на Хриси за предишната вечер. След около час се срещат в едно кафе, а Йоанна води Бил с нея, а Том ги шпионира (Very Happy). Тримата сядат на една маса в кафето и започват да си говорят, а Том се крие зад един храст. Когато вижда Хриси (висока, слаба с пясъчно руса коса и очи, сини като лапсис лазурли (вид скъпоценен камък)) дъхът му спрял.
След срещата Йоанна и Бил си тръгнали, а Хриси останала сама на масата, за да си допие кафето. Тогава, без да знае какво прави, Том тръгнал към нея. Съзанието му крещало "Спри!", но сърцето нежно прошепвало "Продължи...".
- Здравей. -помислил си той когато приближил масата й, като се изплашил когато тя вдигнала красивите си очи към него и осъзнал, че го е казал на глас.
- О, Боже! - казала тихо тя с мелодичния си глас.
- Може ли да седна при теб? - продължил малко по-самоуверено Том
- Разбира се!
- Аз съм Том - казал той, докато сядал.
- Знам. Много ми е приятно, аз съм Хриси - и тя подала ръка към него.
Том се здрависал с нея, като потръпнал от докосването им, а тя само се усмихнала нежно.
- Таа...следях брат ми и приятелката ти - признал смутено той.
- Защо? - полюбопитствала тя.
- Дълга история.
- Добре.
- Но тогава видях теб. - продължил той, като, незнайно защо, искал да е честен с нея. - Много си красива, знаеш ли?
Тогава страните й поруменяли, а тя се усмихнала от удоволствие. Била толкова красива, че Том спрял да диша.

Ох айде стига толко че много се размечтах very sad
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Имало едно време едни Токио Хотел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имало едно време едни Токио Хотел...   Имало едно време едни Токио Хотел... Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 6:54 pm

леле как само сменям сегашно с минало време... No
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имало едно време едни Токио Хотел... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имало едно време едни Токио Хотел...   Имало едно време едни Токио Хотел... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имало едно време едни Токио Хотел...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Игри-
Идете на: