Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Надули ли са се Токио Хотел?

Go down 
+5
Hailie
JuSt_YoO
Unreal
nymphetamin_girl
tom
9 posters
АвторСъобщение
tom
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
tom


Брой мнения : 24
Registration date : 02.02.2009

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 4:29 pm

абе , нз за вас , ама аз мисля 4е от както отидоха в америка , коренно се промениха , и тва просто не сам същите хора , заминаха братко и се по4на , ше си купат апартамент там ( няма смисъл от него ) , ше си направат техно си звукозаписно студио ( няма смисъл от него ) , нз ама мн 4есто пътуват до америка и тва не ми харесва особенно много , щото преди да идат там бяха хора , а сега са некво подобие на хора , без да се обиждате , оба4е така такто те си имат предимства си имат и недостатъци , аре 4ао
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 4:38 pm

tom написа:
абе , нз за вас , ама аз мисля 4е от както отидоха в америка , коренно се промениха , и тва просто не сам същите хора , заминаха братко и се по4на , ше си купат апартамент там ( няма смисъл от него ) , ше си направат техно си звукозаписно студио ( няма смисъл от него ) , нз ама мн 4есто пътуват до америка и тва не ми харесва особенно много , щото преди да идат там бяха хора , а сега са некво подобие на хора , без да се обиждате , оба4е така такто те си имат предимства си имат и недостатъци , аре 4ао

мдаа...съгласна съм с почти всичко,което каза. Наистина мн се промениха Neutral
както и да е,но сега като ходят само в Америка и там се застояват много повече,нали си сещате кво ще стане с европейските им фенове... Ще станат поне 2пъти по-малко. Даже и най-големите им фенове може да се откажат от тях. А в Америка никак не е лесно. И там има една такава традиция,всичко което `остарее` (с малко изключения) се зарязва. Смисъл все някога ще се появят по-нови групи от тях. И Токио Хотел няма да са `на мода` и ще ги изритат набързо. Така че,дано да се замислят малко..
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 6:24 pm

tom написа:
абе , нз за вас , ама аз мисля 4е от както отидоха в америка , коренно се промениха , и тва просто не сам същите хора , заминаха братко и се по4на , ше си купат апартамент там ( няма смисъл от него ) , ше си направат техно си звукозаписно студио ( няма смисъл от него ) , нз ама мн 4есто пътуват до америка и тва не ми харесва особенно много , щото преди да идат там бяха хора , а сега са некво подобие на хора , без да се обиждате , оба4е така такто те си имат предимства си имат и недостатъци , аре 4ао

И кво не ти харесва като пътуват до Америка????!!
И кво кат си купят апартамент и си направят студио там??!!
Това може само да ни радва. Естествено мечтата на всеки изпълнител е да завоюва американския пазар. Който го е направил е завоювал целия свят. Естествено е ТХ да се променят, те растат и се развиват, вече са истински звезди - лъскави и готини както си требе.
Ти кво очакваш вечно да останат лапета с отъркани дънки и да свирят в кваралните гаражи?.....муахахахаха
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 8:04 pm

ТХ вече не са тези момчета които бчха преди да отидат ш Америка.Както всички известни личности отишли в Америка и ТХ станаха разглезени.Америка ги погълна.И кое трчбва да ни радва?Тва че момчетата още малко ще се пренесат да живеят там?Аз по едно време се чудех дали си помнят родината!Ква работа имат те в Америка няколко месеца?Аре да спра че се изнервих яко!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 5:04 pm

JuSt_YoO написа:
ТХ вече не са тези момчета които бчха преди да отидат ш Америка.Както всички известни личности отишли в Америка и ТХ станаха разглезени.Америка ги погълна.И кое трчбва да ни радва?Тва че момчетата още малко ще се пренесат да живеят там?Аз по едно време се чудех дали си помнят родината!Ква работа имат те в Америка няколко месеца?Аре да спра че се изнервих яко!

1.Естествено, че всеки самоуважаващ се изпълнител ще гледа да представи творчеството си извън Европа. ( виж само какво въртят по MTV - основно американски певци) Това е бизнес. Кефя се ТХ да са световноизвестни, а не некви квартални шушумиги.
2. ТХ са звезди и се държат като такива - разглезени Laughing , да искат , могат - позволяват си го! Laughing
3. И кво те бърка къде ще живеят момчетата, важно е да продължат да правят хубава музука.
4. Темата беше друга ама и аз не се стърпях, гледайте по-трезво на нещата де, стига хвърчахте из небесата Wink
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 1:33 pm

Unreal написа:
tom написа:
абе , нз за вас , ама аз мисля 4е от както отидоха в америка , коренно се промениха , и тва просто не сам същите хора , заминаха братко и се по4на , ше си купат апартамент там ( няма смисъл от него ) , ше си направат техно си звукозаписно студио ( няма смисъл от него ) , нз ама мн 4есто пътуват до америка и тва не ми харесва особенно много , щото преди да идат там бяха хора , а сега са некво подобие на хора , без да се обиждате , оба4е така такто те си имат предимства си имат и недостатъци , аре 4ао

И кво не ти харесва като пътуват до Америка????!!
И кво кат си купят апартамент и си направят студио там??!!
Това може само да ни радва. Естествено мечтата на всеки изпълнител е да завоюва американския пазар. Който го е направил е завоювал целия свят. Естествено е ТХ да се променят, те растат и се развиват, вече са истински звезди - лъскави и готини както си требе.
Ти кво очакваш вечно да останат лапета с отъркани дънки и да свирят в кваралните гаражи?.....муахахахаха



phahahha Явно неможеш да разбереш смисъла, в който е казан горният коментар!
Нормално е всеки човек се променя,но ние не говорим за промяната,която ти си мислиш. Не говорим за промяната,която настъпва при всеки с течение на времето,разбиранията и т.н.
Прави впечатление,че им се е променил характера и държанието им.Знам,че всеки изпълнител се стреми към Америка,но това не дава право На ТХ да се надуват (както правят) Защото нито са направили нещо велико - има мн други групи пробили в Америка,нито пък са първите. Браво,поздравявам ги,радвам се че вече не са звестни само в Европа,но вече се мислят за нещо велико. Е сори ама това ме дразни.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 4:16 pm

Оооо да!Напълно съм съгласна с nymphetamin_girl!ТХ дори нямат много песни!Имат около 45 песни като броим и английските преводи.Тва е нищо за световно известна рок банда!е сега като пуснат новите 20 песни ще с издигнат още повече и съвсем ще се надуят.Преди ТХ да отидат в Америка повечето фенове мислехме че момчетата не са обикновена банда,а сега се оказва че са напълно разглезени,забравили кои са момченца.И това ли трябва да одобряваме?Аз не мисля така!И сега има някви слухове че щяли да идват тук.Пфф абе мислите ли че личности като тях биха дошли в бедна,мизерна държавица като България?И ми говорите за спирити в Бургас!Те биха дошли от съжаление,но не и от печалба!И не мога да и разбера на Unreal кво толкова се кефи че момчетата едва не забравиха немските си фенове!


Сори ако има грешки,но съм на Виста и кирилицата и е напълно различна!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 5:46 pm

Цитирам: " ТХ се надуват" ;"забравили кои са момченца" Shocked
Аз недоумявам кое им е надуто, за мен е нормално да се държат като звезди, каквито всъщност са си.
Не схващам КАК, трябва да се държат според вас ?? Питам сериозно. Кое ви дразни, щот мене нищо.

За това че скоро няма да дойдат тук съм на 100% сигурна. Естествено - в държава където всеки тегли МР3 от нета, а никой не се бръква в джоба да купи оригинален продукт. Тъжно наистина.

Относно броя на песнте: в албумите им не срещнах някоя песен, която да е пълнеж. всичко от-до изпипано. По принцип харесвам много по-твърд саунд и невероятно, но музиката на тези "момченца" ме порази. Писна ми да си купувам албуми(на много по-известни и утвърдени изпълнители) с по една две песни вътре и останалото боза.
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 5:53 pm

JuSt_YoO написа:
Оооо да!Напълно съм съгласна с nymphetamin_girl!ТХ дори нямат много песни!Имат около 45 песни като броим и английските преводи.Тва е нищо за световно известна рок банда!е сега като пуснат новите 20 песни ще с издигнат още повече и съвсем ще се надуят.Преди ТХ да отидат в Америка повечето фенове мислехме че момчетата не са обикновена банда,а сега се оказва че са напълно разглезени,забравили кои са момченца.И това ли трябва да одобряваме?Аз не мисля така!И сега има някви слухове че щяли да идват тук.Пфф абе мислите ли че личности като тях биха дошли в бедна,мизерна държавица като България?И ми говорите за спирити в Бургас!Те биха дошли от съжаление,но не и от печалба!И не мога да и разбера на Unreal кво толкова се кефи че момчетата едва не забравиха немските си фенове!


Сори ако има грешки,но съм на Виста и кирилицата и е напълно различна!

ТХ не са забравили немските фенове, просто са в търсене на нови и нови фенове. По тая логика да не правят световно турне, а да си стоят постоянно в Германия.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 6:30 pm

Лаау, бойно поле Laughing хубав спор сте си завъдили, но мисля, че мястото му не е точно в тази тема нищ ще я отделя в нова. Колкото до спора - нз, всеки се променя, малко или много,за добро или за зло..
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 8:39 pm

Unreal написа:
JuSt_YoO написа:
Оооо да!Напълно съм съгласна с nymphetamin_girl!ТХ дори нямат много песни!Имат около 45 песни като броим и английските преводи.Тва е нищо за световно известна рок банда!е сега като пуснат новите 20 песни ще с издигнат още повече и съвсем ще се надуят.Преди ТХ да отидат в Америка повечето фенове мислехме че момчетата не са обикновена банда,а сега се оказва че са напълно разглезени,забравили кои са момченца.И това ли трябва да одобряваме?Аз не мисля така!И сега има някви слухове че щяли да идват тук.Пфф абе мислите ли че личности като тях биха дошли в бедна,мизерна държавица като България?И ми говорите за спирити в Бургас!Те биха дошли от съжаление,но не и от печалба!И не мога да и разбера на Unreal кво толкова се кефи че момчетата едва не забравиха немските си фенове!


Сори ако има грешки,но съм на Виста и кирилицата и е напълно различна!

ТХ не са забравили немските фенове, просто са в търсене на нови и нови фенове. По тая логика да не правят световно турне, а да си стоят постоянно в Германия.
JuSt_YoO съгласна съм с теб,всъщност горе доло с всички съм съгласна-Да всеки човек се променя,но те се промениха прекалено много и се възгордяха прекалено много защото пробиха в Америка.И аз по едно време мислих че са забравили немските си фенове напълно Shocked И все още мисля че те са забравили от къде идват и как са стигнали до тук.
Да щастлива съм че са вече свтовно известни,но всичко в тях коренно се промени,прекалено много се възгордяха и мисля че трябва някой да ги свали на земята.Да Unreal е права че те са звезди и имат право да се надуват,но не е хубаво да се надуват прекалено много.


И Unreal да добре те търсят нови и нови фенове,но това не означава че могат да се надуват.И не е точно така това за стоенето в Германия,защото преди не им пречеше да правят турнета в Европа и все още да помнят от къде идват,благодарение на кои фенове те станаха най-добрата група излезнала от Германия.Вярно е че сега това е световно турне,но все пак....

Едит: Съжелявам ако звучи грубо Embarassed Не ми беше тва целта
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 5:50 pm

cartoon girl, това кето ги извади от Германия, поне според мен бяха френските фенове.

И един въпрос към всички: кое им е надутото на ТХ? (Тъй като за мен явно всичко е нормално.)
Как по точно се надуват? Питам сериозно. Обосновете се. Дайте моля конкретни примери.
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 5:58 pm

И аз се наредих да изказвам мнение и то е следното:
Те са една немска банда пробила в Америка. Нормално е да се понядуят малко, защото все пак не им е било лесно. Те ходят в Америка, вярно е, но не мисля, че са започнали да забравят Германия. Дейвид Йост каза, че в момента искат да останат максимално дълго там(това доказва начинът, по който се записва новия албум).
Помните ли текста на последното тату на Бил и какво изразява то? То значи нещо и то е, че никога няма да забрави от къде е тръгнал.
Да, съгласна съм, че са се разглезили напоследък (особено близнаците с новите коли), но те са звезди все пак и имат нужните възможности, за да го направят.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПон Мар 09, 2009 3:10 pm

офф абе зарежете кво казват!По-важно е какво става!Действията!Пфф а ония тъпи кранти французойките се мислят за голяма стока!Простооо кат ги вида искам да ги издуша всички до една!ТХ кат се чудат къде да отидат веднага у тъпата Франция!Или Америка или Франция....въобщееее....А вие имате някви празни надежди ТХ да дойдат тука.Ше дойдат кат легна в гроба!И да надули са се!И то много!И от толко надуфка някой мое да се отчая!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 2:59 pm

Те са звезди. Богати, известни. И аз да стана звезда в Америка ще си имам самочувствието, защото е доста трудничко и трябва да имаш доста талант и най-вече късмет. След като в банковата си сметка имат милиони (не съм сигурна колко пари имат) да продължат да си ходят с дънки от 20 евро и стари тениски ли? И да се предвижват с колела и каруци? И аз да бях на тяхно място също щях да инвестирам в Dior, коли и тем подобни.
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 11:39 am

bambi написа:
Те са звезди. Богати, известни. И аз да стана звезда в Америка ще си имам самочувствието, защото е доста трудничко и трябва да имаш доста талант и най-вече късмет. След като в банковата си сметка имат милиони (не съм сигурна колко пари имат) да продължат да си ходят с дънки от 20 евро и стари тениски ли? И да се предвижват с колела и каруци? И аз да бях на тяхно място също щях да инвестирам в Dior, коли и тем подобни.
хахахахах, колела и каруци, къртиииииш Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 5:03 pm

Unreal написа:
bambi написа:
Те са звезди. Богати, известни. И аз да стана звезда в Америка ще си имам самочувствието, защото е доста трудничко и трябва да имаш доста талант и най-вече късмет. След като в банковата си сметка имат милиони (не съм сигурна колко пари имат) да продължат да си ходят с дънки от 20 евро и стари тениски ли? И да се предвижват с колела и каруци? И аз да бях на тяхно място също щях да инвестирам в Dior, коли и тем подобни.
хахахахах, колела и каруци, къртиииииш Laughing Laughing

хах аз съм съгласна с bambi. Нали са звезди, кво им пречи да се поразглезят малко!? ии btw, че няма да дойдат тука - няма да дойдат няма за какво напразно да се надяваме (но може ние да отидем да ги видим happy )
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 5:37 pm

Няма да дойдат не защото не искат, а защото не знаят колко са им феновете. Феновете се броят по броя на закупените албуми.. в България само около 30% (че и по-малко) фенове си купуват албумите. Повечето ги свалят от интернета или ги излъгват в магазините (много музикални магазини в България предлагат копие или оригинал, но всъщност е нелегално записан и хората не се заглеждат в печата на юнивърсъл мюзик) Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Надули ли са се Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надули ли са се Токио Хотел?   Надули ли са се Токио Хотел? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Надули ли са се Токио Хотел?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как започна всичко??
» V.I.P чат с Токио Хотел
» За феновете на Токио Хотел
» Токио Хотел нещица...
» Членовете на Токио Хотел xD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: