Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Страшни истории

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 3:10 pm

Тук може всеки да разкаже любимата си страшна история,някоя която много го кефи или просто някоя,която е чул. Е разказвайте,после ще видим коя е най-страшната Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 11:56 am

Йееей страшни истории,много ги обичам Laughing
Ето една която прочетох в един форум:

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.

т'ва е доста гадно No ,но нали е страшна история Laughing
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 6:51 pm

cartoon girl и преди съм чела тази история,но отново ме побиха ужасни тръпки! Тва наистина е много брутално.
аз сега ще ви разкажа една,която преди си разказвахме с едни фр...Така де тя е яка,ако я разкажете на някой когато сте пи него. Писле ще ви кажа защо.

Значи имало един таксиметров щофьор.Един път при него се качила една жена. Тя казала да я закара до някви гробища (измислете им някво име,доколкото си спомням фр каза гробищата на захарна фабрика) и Шофьорът я закарал. На слизане тя му казала да го чака,докато се върне.Ако трябва щяла и да плати. Щофьорът чакал половин час,никой не се появявал.Минали 40 мин. Отново никой не идвал,минали 50 мин. но жената не се появявала. След един час тя се върнала неко разрошена и малко окаляна.Сега го помолила да я закара до други гробища.
И се повторило същото нещо,само че тя се върнала още по рошава и мръсна. И така всичко се повторило трети път. Тя се върнала с изпокъсани дрехи,още по мръсна и рошава.аби изглеждала е ужасно. И сега като разказвате говориее тихо
Мъжът уплашено попитал жената,след като я видял в този вид
-Абе момиче,какво става с теб? ти да не си някакъв дух?
и Сега ако неочаквано изкрещите
-ДААА!!!!
Почти всички около вас ще се стреснат. Ефекта е голям. Пробвайте,но незабравяйте преди това да говорите по тихо Very Happy
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:26 pm

nymphetamin_girl Знам една подобна(по същия начин са разказва)
Една фр ми го разказа лятото:

Едно семейство(майка баща и 2ма сина) отишло на лагер в планината.Опънали палатката,настанили се.Момчетата видяли едно хубаво дърво и помолили баща им да им направи къщички на него.Започнали да строят,но когато бащата започнал да реже с триона си отрязъл ръката.Бързо го закарали в спешното,там му сложили златна ръка на мястото на страта.За около 3 месеца всичко било добре,но започнали осложнения и скоро мъжът отново бил в болница,този път лекарите нищо не могли да направят и мъжът починал.
Жена му влезнала в депресия,пропила всички пари,скоро тя останала без нищо и една вечер отишла на гробищата,изкопала гроба и взела златната ръка и я продала.Парите и стигнали за още 20 години.Една сутрин тя се събудила,застанала на огледалото започнала да се реши когато образът на мъжа и се появил. Съвсем спокойно тя го попитала:
-Гладен ли си?
-не
-жаден ли си?
-не
-Ръката ли си искаш?
-ДААААА!!!!!-тази част я крщите


Тва като ми го каза аз бях на един хамак и сам като каза "ДААА" и аз "ААА" и на замята Laughing .Гледайте да говорите тихо и колкото се може по бавно,накарайте хората да заспиват от скука и при тва ДА да се изкрещите супер страшно Laughing
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 3:46 pm

а пък аз съм чувала същото,само че на жена и поставят златен крак Very Happy
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 5:10 pm

Дамата в черно
Имало една жена,която се обличала винаги в черно и целия й дом бил в черно.Веднъж спряла едно такси.Накарало го да я заведе на гробището.Със себе си носела червени рози.Тя слязла на гробището без розите.Минала всички гробове и на всеки се изплюла.След това се прибрала в таксито и така обиколили още два гроба и се случило същото.След това отишли пак на гробището.Жената пак оставила розите в колата.После се качила на един гроб и затанцувала.После изчезнала.Таксиметровия шофьо се учудил.Погледнал на задната седалка и видял,че рози няма,а само кръв.След това погледнал към гробището и видял никролог на тази клиентка.Той показва,че тя е починала приди 5 години.


-----------------------------------


Мъж и жена се връщали от свадба.По пътя се повредила колата.Тогава , докато чакали някой да им помогне , дошли други мъж и жена който съдейки по облеклото са били младоженци.Попитали ги дали се нуждаят от помощ.Новодошлата младоженка била с красива сватбена рокля , но оляна с червено вино.Закъсалите на пътя мъж и жена се съгласили да им помогнат.Младоженците ги закарали с тяхната кола в апартамента си.Като влезли на хората който са закъсали им направило впечатление , че апартамента е бил много прашен , сякаш не е бил обитаван отдавна.Пили кафе и след това мъжът и жената(с повредената кола) се обадили на такси . Докато чакали таксито , жената казала че и е студено.Учудващо , но младоженката свалила изцапаната с вино рокля и я дала на жената да я облече.Младоженката останала гола.Дошло таксито и си тръгнали.Но посредата на пътя жената се сетила че си е забравила чантата в апартамента и се върнали да я вземат.Когато отишли там , вратата била заключена.Те дълго тропали но никои не излизал.Тогава покраи тях минала старица и ужасена ги попитала:
-Ама какво правите?!?!?!
Те и обяснили всичко:как закъсали как пили кафе,за чантата , за роклята казали , и дори я показали на старицата.А тя още по ужасена и с налудничев вид заеквала:
-Н-н-не , не ,не това е невазможно!!!
-Защо?
-Ами това тук е апартамента на мъртвата ми дъщеря , която катастрофира преди 5 год. връщаики се с мъжа си от сватбата.
Мъжът и жената останали без думи.
-А това е роклята с която я погребахме.Същата оляна с вино...
Мъжът и жената настояли гроба да бъде разкопан за да се оверят че старицата не ги лъже.
Отишли на гробищата и с помоща на гробари разкопали гроба. Там лежали телата на гола жена и младоженец.
Те не повярвали на очите си когато видели двете снимки на същите хора на надгробната плоча.
След това отишли в апартамента със старицата , която им отключила.Като влезли вътре , заварили чашите с кафето и чантата на жената.Испаднали в ужас.Когато оплашени до смърт тръгнали да си ходят,вратата се затворила пред очите им и никога вече не се върнали от там.
Върнете се в началото Go down
humanoid_666
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
humanoid_666


Брой мнения : 98
Age : 28
Registration date : 29.08.2009

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 11:23 am

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива!
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 1:53 am

Веднъж се разхождали майка и дете из града и детето видяло една кукла на пътя и я взело, защото много я харесало. Куклата много често повтаряла "Седем, седем, седем." Една вечер семейството излязло на гости и когато се върнало видяло котоката им с отрязана глава и куклата повтаряла "Осем, осем, осем".
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
Sponsored content





Страшни истории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни истории   Страшни истории Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Страшни истории
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Препоръчай филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Разни-
Идете на: