Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 billytooo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

billytooo Empty
ПисанеЗаглавие: billytooo   billytooo Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 4:49 pm

Аз пиша малко късничко за себе си, но тъй като видях много добри описания реших и аз да напиша нещо за себе си.
Аз съм Десита от Русе, приятелите ми викат Деси много често хората се объркват и ми викат Десислава или Десина, но не са сърдя човешко е все пак.На 13 съм имам домашен любимец на име Габи (така наречената ми сестра,която е на 7 и мноо ме нерви Laughing ).Слушам Токио Хотел от 2 години, също така слушам и Bon Jovi, Europe,Aerosmith,Rasmus,Rainbow и мноо други такива групи. Не мога да кажа каква съм, но това го определят хората.Най добрата ми приятелка е Дима и изобщо не ме критикува, че слушам ТХ нали за това са приятелите Very Happy .Любимият ми филм е Pirates of the Caribbean или просто Карибски пирати. Е това съм аз и приятно четене, ако изобщо някой го прочете де Laughing Laughing Laughing !



Така явно съм забравила да споделя много ама много съм нахална и нетактична,какво да кажа характер не съм от най-приятните хора явно Laughing Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от billytooo на Чет Мар 19, 2009 9:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

billytooo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: billytooo   billytooo Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:14 pm

Джони,Джони,Джони в Карибски Пирати е егааати шматкатаа. И аз съм със странно име викат ми как ли не вече се обръщам само кат ми свирнат Laughing сестрите са ужасни,нали Laughing Laughing К'во да кажа за тебе - Супер си! кратко,точно,ясно!

Все така! ok
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
 
billytooo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: За нас :: Хората тук-
Идете на: