Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 6:06 pm

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.
Токио Хотел не са свирили на живо по време на концертите си в USA, а на playback.
Тази информация дойде от краля на клюките Перез Хилтън (30) от неговият блог, който се посещава от милиони всеки ден.
Дали Бил( 19), Том (19), Георг (21) и Густав (20) са предали феновете си? В много интернет форуми нещата стават непоносими. Доста фенове са разочаровани и се питат “Защо Бил би направил нещо подобно?”, “Той има прекрасен глас!” Плейбекът не е нещо, което може да се избегне. Други пък си правят шеги с немските рокзвезди. “Отвратителни са! Не заслужават наградите си.”, или “Не съм изненадан, че тези момичета не могат да пеят.”
Фестивалът, на който бяха в Phoenix, Arizona премина на плейбек. Това може да се види на инструкциите, дадени на техниците: между песните говорене на публиката.
От тук се разбира, че микрофона на Бил е включен докато говори, но не и по време на песните. Феновете, които са били на концерта в Phoenix казват: “Бил не пееше на живо, или поне така ми се стори.”, пише едно момиче в Интернет.
Плейбекът в щатите е абсолютно табу! Звездите обикновено изпълняват всичко на живо, дори да е в телевизионно предаване. БРАВО следи кариерата на Токио Хотел от самото начало и знае, че всичките им концерти са били live и винаги са разтърсвали всичко. Мениджърът на бандата Дейвид Йост каза пред БРАВО:
”Момчетата си скъсаха задниците да свирят и пеят на живо толкова години! Всеки един, който е бил на концерт на Токио Хотел знае това.”
Но дали американците му вярват?

Tokio Hotel мениджъра: Разбира се Бил пее на живо!

Това е грубата част, която promi-Blogger Perez Hilton беше написал за US – тура на Tokio Hotel: “Бил не пее на живо!”. Сега мениджмънта на Tokio Hotel отговори на написаното от царя на клюките.
Perez Hilton заяви в неговия световно известен блог, че Бил не пее нито една песен на живо по време на концертите, останалите от групата също не свирят на живо, а само се преструват.
Tokio Hotel мениджъра Дейвид Йост казва: “Бандата си къса задниците от работа през последните години. И разбира Бил пее на живо!”
Продължава: “Всеки, който е бил на концерт на Tokio Hotel знае това. Но може да се извлече и нещо положително от тези слухове. След като има хора, които не са били на концерт на Tokio Hotel все още и се съмняват дали всичко е на живо могат да си купят билет за следващия концерт. Тогава ще си помислим евентуално да наемем този интернет мошеник за промотьор на концертите." (смее се)

Ние сме любопитни какво има да каже царят на клюките Perez Hilton на този знак за приятелство?

Бил не пее на живо!
Всъщност царя на клюките Perez Hilton винаги е бил твърд с четирите момчета от Токио Хотел. Откакто успешната банда превзе Америка, той пише вече няколко пъти в своя blog за Бил Каулиц и групата.
Но сега претендира, че те не изпълняват и не пеят на живо по време на концертите си. Токио Хотел – голямо мини playback шоу.
“Мои източници ексклузивно разкриха, че немската банда Токио Хотел са свирили на playback по време на тура в САЩ. Основно певецът не пее на живо и останалите не свирят наистина на инструментите си.” Голяма лъжа според царя на клюките.
В blog –а твърди, че има доказателства, че Бил не пее нищо на живо:
“Нашият източник ни даде списък на групата, в който пише кога Бил трябва да си включи микрофона за да може да общува с публиката. "
Сайтът на Перез Хилтън има 100 милиона посещения на месец. Според списание “Forbes” през 2007 година той е най-важната личност в интернет пространството.
“Аз поляризирам. Хората или ме харесват или ме мразят.” Обяснява Perez Hilton в интервю с Bild.de
Сигурно е, че: с последните слухове за нашите Токио Хотел момчета, той няма да си намери много приятели тук в Германия.


P.S. Твърденията на Perez Hilton се разпространиха и приеха за истина, публикуваха се статии в които Токио Хотел се сравняват със скандалното дуо “Milli Vanilli”. Били са много известни в края на 80 и началото на 90 години със скандала че не са изпълнявали песните си не само на живо, но и въобще те са били само визията на “Milli Vanilli”, докато зад гласовете им се крият съвсем други хора.
За същото като в Bild.de се говори и в новините по канал RTL:
https://www.youtube.com/watch?v=QyxaAXahM4g

http://perezhilton.com/2008-12-09-tokio-hotel-the-new-milli-vanilli

Феновете от официалния немски форум са много разгневени от това, че слуха се разпространява и по незапознатити - нови фенове могат да се откажат от групата. Пишат писма до телевизия RTL и т.н.

Източник: http://tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 7:58 pm

оф оф оооооооф ако не е "анорексията" ще е Натали,ако не е Натали ще е смотания плейбек на плейбек пее чушки..оллйиии вече феновете станаха по-опасни от антитата,чесно и в други форуми съм та там целта май не е любовта към Токио само чернят,чернят,чернят оууу Бил надувкатаа ааау Том женкаря,лекомисления аааааау влудяват ме такива "фенчитъЪъЪъЪЪЪЪ" да тва е причината и за появата на този форум...стига уее фенове сте кога са ви дали повод за съмнения и притеснения и тем подобни,вярно е че адски са се променили от две и пета,но малко или много това са си същите 16 годишни момчета..плейбек газирана боза...що не върват на майната си...
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:12 pm

Zimmer483 написа:
оф оф оооооооф ако не е "анорексията" ще е Натали,ако не е Натали ще е смотания плейбек на плейбек пее чушки..оллйиии вече феновете станаха по-опасни от антитата,чесно и в други форуми съм та там целта май не е любовта към Токио само чернят,чернят,чернят оууу Бил надувкатаа ааау Том женкаря,лекомисления аааааау влудяват ме такива "фенчитъЪъЪъЪЪЪЪ" да тва е причината и за появата на този форум...стига уее фенове сте кога са ви дали повод за съмнения и притеснения и тем подобни,вярно е че адски са се променили от две и пета,но малко или много това са си същите 16 годишни момчета..плейбек газирана боза...що не върват на майната си...
Не исках да прозвучи така, все едно че ги критикувам или нещо подобно, а и не е така! Exclamation
Та разпространих го, за да може феновете да знаят, че тоя Педерас Хилтън не е наред и ако можем ние-феновете да направим нещо по въпроса(нямам идея какво). Да разпространим колко е прост и т.н... Даже ако успеем да се съберем много и да го съсипем ще бъде супер!
Какви смели мечти имам.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:15 pm

оф топик: оооу аама и аз съм тъпа Laughing Laughing TH fen4e тва единствено число дето го лепа не се отнася точно,определено за тебе просто така обичам да си говоря..обичам да карам хората да се чувстват виновни Rolling Eyes Laughing Laughing

едит: говоря за онези от статията Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 3:54 pm

да бе се едно на Бил заради туй му праиха операция не щото са надвиква с инструментите ам щот пей на плайбек тай ли не ми са вярва
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 6:24 pm

И най-големия тъпак ше разбере че тфа не е истина.... личи си от 100км. че свирят на живооооо Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.   Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако тази история е истина, това може да е края на кариерата им.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната или може би класният..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Новини-
Идете на: