Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?

Go down 
+14
nymphetamin_girl
Th_denS
denity
kaulitz_twins
buntarkaa_951
TH fen4e
xXxLoNeLyxAnGeLxXx
insi_th
elityuy_th
Gigs
JuSt_YoO
RaiseYourHands
Hailie
sexy_oreh4e
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 5:29 pm

TH fen4e написа:
Unreal написа:
Издирва, чушки Twisted Evil Мене ако питате Бил прави секс повече от всички нас взети заедно Twisted Evil
Аз не съм съгласна. Той сам твърдеше, че издирва голямата любов. Вярно е, че сега не го споменава, но не мисля, че е спрял.

П.П. Не съм казала, че не прави секс. Междудругото в едно интервю в САЩ през 2008г. Том изтърси, че Бил е девствен и Бил малко е смути. Естествено това може да се е променило, все пак мина време.

Всъщност всеки издирва голямата си любов и Бил включително. Но това се набива непрекъснато и за мен е един голям PR. Няма да се учудя ако момчетата водят съвсем различен личен живот от това което ни се представя в медиите. Neutral
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 3:01 pm

Unreal написа:
TH fen4e написа:
Unreal написа:
Издирва, чушки Twisted Evil Мене ако питате Бил прави секс повече от всички нас взети заедно Twisted Evil
Аз не съм съгласна. Той сам твърдеше, че издирва голямата любов. Вярно е, че сега не го споменава, но не мисля, че е спрял.

П.П. Не съм казала, че не прави секс. Междудругото в едно интервю в САЩ през 2008г. Том изтърси, че Бил е девствен и Бил малко е смути. Естествено това може да се е променило, все пак мина време.

Всъщност всеки издирва голямата си любов и Бил включително. Но това се набива непрекъснато и за мен е един голям PR. Няма да се учудя ако момчетата водят съвсем различен личен живот от това което ни се представя в медиите. Neutral
Не вярвам момчетата да са чак толкова подли, че да лъжат за всичко.

Междудругото намерих интервюто дет Том го казва тва yahooo - https://www.youtube.com/watch?v=qcnGHjc2cMk&eurl=http://assets.myflashfetish.com/swf/video/mff-cntrls.swf?myid=107417&path=2008/08/29&autoplay=true&rand=falsesk=JHDqpiaNeNVp-gx2Oh5LRWbNXAi6HYS1C
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:34 pm

Абе те момчетата не са подли, ама продуцентите им...
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 6:24 pm

Unreal написа:
Абе те момчетата не са подли, ама продуцентите им...
Ами не знам продуцентите им кво ги карат да праят ама не мисля, че ТХ се дават лесно. Според мен тяхната дума се чува накрая.
Върнете се в началото Go down
tom
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
tom


Брой мнения : 24
Registration date : 02.02.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 4:20 pm

уфф .... не знам за вас , ма на мене ми се струва , че тва са само слухове , без да се сърдите , ма тая дуня или диня или ква е там мн ме дразни и тая анн катрин boii , а колкото тва за бил , не мисля че е спрял , тва 4е не го показва не зна4и нищо , може все още да си търси голямата любов , ма да не споменава за тва никаде , никой друг освен него самия не знае , той знае най добре , ама съм сагласна с някой от тука 4е едва ли ако има приятелка тя ще иска да го 4ака с месеци и ше живее без страх , оба4е тия фенки на бил , би трябвало да бъдат щасливи 4е той има приятелка , когато си намери де , оба4е ако той има приятелка и пътува , има решение или тя ше пътува с него , или просто ако наистина го харесва и го оби4а ще го 4ака , ако ще цяла ве4нос да 4ака
п.с. : не знам дали 6е разберете нещо , ама тва мисля аз
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 4:28 pm

омг! За Анн Катрин шече почти не се говори!А Дуня не се набутва на момчетата за да излезе пред камерата както прави Натали или квато е.проблемът е че всички ревнуваме и ни е страх да не стане нещо повече между момчетата и някое момиче
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:41 pm

Бил си е романтик.... като мен..
И мога да потвърдя със сигурност, че романтиката в човек НИКОГА не изчезва.. Човек романтик ли си е, такъв си остава завинаги... т.е: такъв се ражда, такъв умира...
Сигурна съм, че Бил все още търси единствената... Не, не съм сигурна - УБЕДЕНА СЪМ !!!!
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 5:53 pm

Вече мисля,че всеки търси голямата любов...е понякога тя го намира Razz
Но като знам Бил колко търсеше `единствената` несмятам,че сега толкова лесно би се отказал и би станал като Том например. Просто може би вече не го показва толкова много. Cool
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 2:54 pm

Той не я търси... чака я. В едно интервю беше казал, че го боли много да дава все един и същи отговор (че няма гадже) .. защо навсякъде да казва "търся я, търся я"!? Вече го е казал че иска да я срещне. Не е нужно все да се повтаря, а и в момента музиката е на първо място.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво мислите???
» Какво мислите за блога на Том ?
» Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?
» Какъв мислите че ще е новия албум на ТХ?
» Мислите ли,че ТХ ще дойдат на Спирита в Бургас?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: