Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?

Go down 
+10
buntarkaa_951
nymphetamin_girl
tom's_girl
Unreal
unlucky_girl
JuSt_YoO
TH fen4e
lyff_bill
RaiseYourHands
sexy_oreh4e
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 7:43 pm

До колкото разбрах,ще дойдат когато завършат с новия албум.След албума щели да имат Европейско турне и може би,тогава ще дойдат в БГ.Някъде към средата на февруари 2009 година. tongue tongue tongue tongue Question
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 7:46 pm

Мдано, макар че слуховете ще се разберат дали са истина или не на официалния сайт^^.
Върнете се в началото Go down
lyff_bill
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
lyff_bill


Брой мнения : 2
Age : 34
Registration date : 07.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 9:52 pm

sexy_oreh4e написа:
До колкото разбрах,ще дойдат когато завършат с новия албум.След албума щели да имат Европейско турне и може би,тогава ще дойдат в БГ.Някъде към средата на февруари 2009 година. tongue tongue tongue tongue Question

една наша фр от София каза че щели да имат концерт тая година в Бг ама се отказали щото някой от четиримата щял да си праи няква операция и за тва ще е 2009 феврураи месец не знам точно кой ден....


килизирал RaiseYourHands
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeПон Дек 08, 2008 6:45 pm

lyff_bill написа:
sexy_oreh4e написа:
До колкото разбрах,ще дойдат когато завършат с новия албум.След албума щели да имат Европейско турне и може би,тогава ще дойдат в БГ.Някъде към средата на февруари 2009 година. tongue tongue tongue tongue Question

една наша фр от София каза че щели да имат концерт тая година в Бг ама се отказали щото някой от четиримата щял да си праи няква операция и за тва ще е 2009 феврураи месец не знам точно кой ден....


килизирал RaiseYourHands
За операцията на гласните струни на Бил в началото на 2008г. ли става въпрос?
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeПон Дек 08, 2008 8:00 pm

Междодругото темата не е за този раздел. За "Токио Хотел" е.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 2:21 pm

Ами аз пък чух че момчетата много искали да дойдат в БГ и даже им предложили пари,но Дейв отказал и за.Но тва не е вярно защото Том каза че само те(четиримата) си определят къде да имат концерти!Ама при положение,че БГ феновете им изпращаме толкова много неща и снимки и и-мейли те сякаш не знаят че БГ съществува!Ноо нека изчакаме да си направят новия албум и тогава ше се говори дали ше идват.И все пак имаме шанс да попаднем в Европейското турне! Smile Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
unlucky_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
unlucky_girl


Брой мнения : 13
Age : 91
Registration date : 10.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 8:59 pm

28 февуари 2010 знам го то сигурен источник Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-fans483.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 10:47 pm

unlucky_girl написа:
28 февуари 2010 знам го то сигурен источник Razz

Сигурна ли си? И от къде знаеш? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
unlucky_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
unlucky_girl


Брой мнения : 13
Age : 91
Registration date : 10.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 2:36 pm

то попринцип само 95% е сигурно а това една моя фр ми го каза а на нея една друга фр на която маика и се занимава с такива работи Suspect молко объркано scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-fans483.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:01 pm

2009 няма дадойдат, четох им графика. Като се пенсионират...може би... хе хе
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:44 pm

lyff_bill написа:
sexy_oreh4e написа:
До колкото разбрах,ще дойдат когато завършат с новия албум.След албума щели да имат Европейско турне и може би,тогава ще дойдат в БГ.Някъде към средата на февруари 2009 година. tongue tongue tongue tongue Question

една наша фр от София каза че щели да имат концерт тая година в Бг ама се отказали щото някой от четиримата щял да си праи няква операция и за тва ще е 2009 феврураи месец не знам точно кой ден....


килизирал RaiseYourHands



Май е на 25 февруари 2009 ма не е сигурно. видях го в този саит ---->>> www.love--tokio-hotel.piczo.com/?cr=7 study
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:21 pm

искам само да ти кажа,че в този сайт лъжат.....не им вярвай!И аз от там се подведох,но вече вярвам само в написаното в официалния им сайт!ааа и между другото ВЕСЕЛА КОЛЕДА И МНОГО УСПЕХИ И ДАНО ТХ ДА ДОЙДАТ В БГ!
А,и също знам,че със сигурност ще имат Европейски тур....Том го каза.......след завършването на албума......но нз дали БГ ще попадне вътре(за това да стискаме палци,защото на Коледа стават чудеса!!)И да,ако идват ще бъдат в София.
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:13 pm

Ако ще имат концерт в България ще е или в София или в Каварна...ама май ще е в София Very Happy Така де те да дойдат пък тогава ще видим. Аз мисля че треа да направим сичко възможно за да им направим някакво впечатление! а и на БГ медиите също! Определено треа да досаждаме на тези които могат да направят концерта им!
Върнете се в началото Go down
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 7:59 pm

Не ВярВам Да ДойДат В Таз ЗабуТана ДържавиЦа Very Happy И ВсЕ ПаК АкО ДойДат Ще е СупеРскО Razz Аз ОбаЧе ПредлаГам ДА ГО ОТВЛЕЧЕМ Very Happy Very Happy ИмаТ НекОлкО Си ОхраНитеЛя Ама КфО Са Тез ПаЗаЧи СреЩу 1234567890 ФенКи Very Happy ДанО Не Ни Се РазСърДат Ама В ЕдНо ИнтерВю Те КазВат Че НикОга Не Се СърДят На Фенки ТаКа Че.. Very Happy ОчакВам да ме Подкрепите Ей Very Happy Razz

Да ГИ* ОтвлеЧем Сорка Сменям БукВи Very Happy МноГо Се РазВълНуВах Very Happy Very Happy

ползвай бутончето EDIT и ще те помоля по-малко да пишеш ЕтО ТаКа, защото ставаме разногледи ;D
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 4:53 pm

aз пък не знам защо,но си мисля,че ще дойдат........искам да кажа,защо не.....след новия им албум ще имат Европейски тур и дай боже да попаднем ще дойдат.........много исдкам защото ми писна да чакам вече, ида,май ще са в София.
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
Th_denS
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Th_denS


Брой мнения : 6
Age : 28
Registration date : 23.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeПет Яну 23, 2009 10:24 pm

Искам да питам нещо.Ако някой е от Стара Загора нека ми пише на skype sweetlydeni.Аз ще му кажа за кво става въпрос като ми пише...ПЛС Sad
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 10:09 am

В края на януари ще се обявят датите на новото турне на ТН на www.tokiohotel.de .Започвайки през април те са планирали 60 концерта в Европа,а през есента и в САЩ.Не се знае от къде се е появил,но в интернет и в много фен сайтове е публикуван непотвърден списък на концертите на ТН, в който за радост на бг феновете София е включена -на 22май,но дали няма да се повтори сценария от минали години и да си останем само с надеждата да видим техен концерт в България!!!!! :
6/4 09 - France - Paris - Bercy
7/4 09 - France - Lyon - Halle Tony-Garnier
9/4 09 - Italy - Milan - Datch Forum
10/4 09 - Italy - Rome - Palalottomatica Rome
12/4 09 - Slovenia - Ljubljana - Tivoli
14/4 09 - Austria - Wien - Szene Wien
15/4 09 - Czech Republic - Prague - O2 Arena
17/4 09 - Poland - Warszawa - Hala Torwar
19/4 09 - Germany - Berlin - O2 Arena
21/4 09 - Denmark - Copenhagen - Forum
23/4 09 - Norway - Oslo - Spektrum
24/4 09 - Sweden - Stockholm - Globen
26/4 09 - Finland - Helsinki - Hartwall Arena
28/4 09 - Germany - Oberhausen - König Pilsener Arena
30/4 09 - Netherlands - Amsterdam - Heineken Music Hall

1/5 09 - Belgium - Brussels - Forest National
3/5 09 - Luxemburg - Luxemburg - The Rockhall
5/5 09 - France - Nancy - Zenith Nancy
6/5 09 - Switzerland - Bern - Bern Arena
8/5 09 - France - Bordeaux - L'Espace De Medoquine13/5 09 - Portugal - Lisbon - Atlantico Pavilion
20/5 09 - Greece - Athens - Terra Vibe Park
22/5 09 - Bulgaria - Sofia - National Palace of Culture
23/5 09 - Romania - Bucharest - National Stadium2
25/5 09 - Hungary - Budapest - Budapest Arena
27/5 09 - Italy - Torino - Torino Mazda Palace
28/5 09 - Monaco - Monaco - Stade Louis
30/5 09 - France - Toulouse - Le Zenith
1/6 09 - France - Nantes - Zenith Nantes
3/6 09 - France - Lille - Zenith Lille
5/6 09 - Netherlands - Rotterdam - Ahoy
6/6 09 - Belgium - Liege - Le Forum
8/6 09 - Germany - Munich - Olympiahalle
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 4:31 pm

пффф Very Happy тва за датите съм го виждала хиляди пъти и се с различни за софия... толкова пъти щеха да идват през 2008...... някой даже казват че са идвали Very Happy аз къде съм била тогава? в на баба ми гъзъ.. Very Happy Very Happy щели да идват на 18 февруари а пък са през май... Very Happy ако идваха през февуари масово щеха да ги рекламират както рекламират са Rasmus Smile (коит ше идват) а относно май..според мен ще дойдат през май толкова колкото ще дойдат и през февруари и толкова колкот са идвали през 2008 Very Happy
Върнете се в началото Go down
denity
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denity


Брой мнения : 17
Registration date : 24.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:59 pm

офф де да знам едни казват едно други друго и аз не знам на какво да вярвам
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 7:02 pm

Ами понеже аз имам свръхестествени сили(не се базикам)и квото сънувам то се случва и тааа не съм сънувала ТХ да идват в БГ.А за силите 5 синя вече ми станаха!Просто не знам кво ми става а и почвам да говоря неща едно към едно с тези на другите хора.Айде аз се моля за сън в който ТХ идват в БГ! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 1:20 pm

е3е3ее3е3 София........колко ми се иска да бях софиянка.ама.,уви......ако додат 100% да са В София ......ама аз съм си доста далеч от София така че трябва да се приспособя като Кароусон с една перна на главата........мн ефикасно ще е ама с перка на главата да измина цяла България голям рекорд ще напрая.........първата варненка пшрехвърчала България с перка на главата заради Тх....е поне си заслужава Razz Razz yahooo yahooo
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 1:24 pm

JuSt_YoO написа:
Ами понеже аз имам свръхестествени сили(не се базикам)и квото сънувам то се случва и тааа не съм сънувала ТХ да идват в БГ.А за силите 5 синя вече ми станаха!Просто не знам кво ми става а и почвам да говоря неща едно към едно с тези на другите хора.Айде аз се моля за сън в който ТХ идват в БГ! Laughing

С твойте сили мн ще помогнеш....само си сънуваи ТХ и аре готово.........България оредена за ТХ.....може би ако някой разпространи в някой весникк за силите ти Тх ще бъдат заинтересовани и ще се лепнат тука Cool
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:28 pm

Еееее аре верно!Отивам в некой вестник,казвам че сънувам неща,които после стават,ше ми платят,ще стана машина за желания,новината ще стигне до ТХ ако им стане интересно ще дойдат и ще има концерт и аз ще се видя с тях лично!Ще им кажа,че БГ феновете са най-готините фенове в цял свят,ще изселя наще от нас и ще поканя момчетата да живеят при мен.И всеки ден по един фен ше ни идва на гости! Laughing Laughing Laughing Първите които ше идват ще са фенчетата от тоя форум щото мнооооооого ме радва!Айде помагайте с молитвите верно да стане!Моля ви се все пак поне в тоя форум да сме единни! Laughing Аз мога насила да сънувам ама нищо не става! Crying or Very sad Трябва съня да дойде от само себе си!За тва!Хелп!

А тва за датите-вече няколко пъти виждам София в датите за концертите и всеки път е 22 май!Аз имам няква надежда!Ако не стане...Ще ги хвана и четиримата за ръчичките и от Германия ще дотичаме до София,а ако им хареса ще ги убедя с помоща на моито миииииили очички да направят БГ турне!Сделка?? Laughing Laughing (само кво въображение имам...не е истина!)

лол първото ми хареса xD само за бутончето EDIT.
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 6:00 pm

JuSt_YoO написа:
Първите които ше идват ще са фенчетата от тоя форум щото мнооооооого ме радва!


лол първото ми хареса xD само за бутончето EDIT.

yahooo
Колкото до съня, аз някой път като си мисля за нещо преди да заспя после го сънувам, та може и при теб да има ефект. Иииииииии дано да дойдат в БГ!
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:17 pm

Аз пък мисл,че ще дойдат 1-во сега на спирита в Бургас....те имат най-много гласове от всички и няма начин да не дофтасат tongue ...пък и всичките ми магии действат......опа...тва не треаше да го каам Embarassed ааа нищо.../няма значение....надявам се да дойдат. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
Sponsored content





Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?   Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Мислите ли,че ТХ ще дойдат на Спирита в Бургас?
» Какво мислите???
» Какво мислите за блога на Том ?
» Мислите ли,че ТХ са се променили през времето?
» Какъв мислите че ще е новия албум на ТХ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: