Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако знаеш к'во сънувах снощии...

Go down 
+7
billytooo
cartoon girl
TH_Muci
nymphetamin_girl
JuSt_YoO
Tokio`Boy
Hailie
11 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:19 pm

Мисля,че е ясно Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
Tokio`Boy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio`Boy


Брой мнения : 31
Age : 123
Registration date : 26.09.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 8:04 am

Еми то не е за лица под 18 години xD xD xD
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПон Дек 08, 2008 4:04 pm

емиии поредния сън в който се целувах с едно момче
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:03 pm

Даммсс rofl Ако знаете какво сънувах снощи.... по-добре елате и ми разкажете щото аз непомня rofl rofl
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:35 pm

Еми Аз нЕ СънуВам Мн често.....може би трябва да практикувам Насанувай се сам..... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 3:45 pm

Аз или ще сънувам някоя глупост,или няма да сънувам Very Happy (по-точно няма да помня кво съм санувала) Very Happy
ама онзи ден,една фр ми каза,че е сънувала,как едно кексче я гони и иска да я изяде Very Happy
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 7:54 am

Не е истина к'ва глупост сънувах Laughing Обяснявах на едно момиче що носа розови чорапи ако мразя розово rofl rofl haha
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 7:41 am

сънувах че е излязал нов клип на токио хотел и още нещо ама първото по ми направи впечатление
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПет Фев 27, 2009 4:21 pm

Имам чуството,че вчера съм сънуала нещо много интересно! Проблема е че си спомням,само това че се намирах в така наречения `ренесанс` Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 11:04 pm

Снощи сънувах,че трябва да гледам едни деца(между 1-2 годинки).Помагах на майките им да ги гледат защото бащите им бяха умряли пред мен.Всичко беше сиво освен децата и леглата им.Аз трябваше да ги преспивам.Не помня много от съня,но помня че последното момиченце(около 1 год. в розови дрехи,почти не може да говори и най-мъничката от всички) искаше да спи в една красива плетена люлка(не не като хамак)но аз не можех да и позволя и я молех да си легне в леглото.То беше розово с бели цветя направени от плат,а люлката беше сива като всичко останало.Най-накрая успях да я преспа в леглото и с извинението че майка и ще ми се кара...И тогава майка влезна и ме събуди Laughing
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 7:04 pm

Ами аз сънувах че съм в болница и съм болна от пневмония.И ми се обажда най-добрия ми фр че и той е в болница и го питам къде е,на кой етаж е и разбираме че сме в една и съща болница,на един и същи етаж и сме стая до стая.При което молим лекарите да ни сложат в една стая.И ок в една стая сме и аз изведнъж заспивам и сънувам че лекарят ми ще ме убие с лекарства.И кат се събудих му обесних всичко на фр ми...След няколко дни приятелят ми го изписаха,но мен нееее и той един ден ми дойде на посещение и ме попита още ли мога да ставам невидима(не знаех че чак до там съм стигнала)и аз му казах даа и станах невидима и излязохме от болницата и се качихме в колата на майка му.Аз бях по нощница на Мечо Пух(любимата ми) и попитах майка му може ли да пази тайна и нещо направих с ръка и вече бях преоблечена.И после отидохме в нас и тва беше.събудих се. Laughing Laughing Е мн добър сън!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 2:36 pm

аз пък сънувах буболечки на леглото ми ... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 9:16 am

Сънувах, че накарах Иван да си дръпне Ether saga и на следващия ден такъв мохабет отпрахме и после се изживявахме като войни с дървени мечове XD
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeНед Май 03, 2009 11:55 am

Аз пък сънувах,че летя в космоса и в кораба или квото беше имах басейн!Егати якото!А след тва сънувах,че съм ставам вампир на няква екскурзия с класа ми ама само двете ми най-добри приятелки знаят и ме крият в стаята ни три дни и после изведнъж се оказах на последния учебен ден и сбогувах с всички.И изведнъж пък станах на 17 и се сетих за най-добрия ми приятел,с който не тръгнахме и реших да му отида на гости....И отивам у тях и майка му много ми се зарадва и се качих в приятелят ми не повярва че съм аз и въобще не съм се променила от 7-ми клас (е нали съм вампир)Казах му,че съм вампир и той ми се замоли да го ухапя,ама аз му отказах.И такаааа избягах през прозореца на стаята му и се събудих. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeВто Май 05, 2009 9:50 am

Сънувах,че постоянно си говоря и излизам с едно момиче (с което в реалния живот не се понасяме) но в съня ми сме си най-добри приятелки. И нещо решаваме да направим ново училище. и така,правим ние училището ии почти всеки от нашето (в реалния живот) се мести там. Естествено без учителите. И после не си спомням много добре,но си изкарахме някво супер яко. Very Happy
Но на сутринта много се очудих,че точно с нея съм станала бф.
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:34 pm

Това беше един странен и откачеен сън Оо
помня че беше 16.10 демек Крис имаше ден ден ии бяхме на Мг. Изведнъж се озовахме в една стара къща [стара смис старобългарска]и я оправяхме и накрая се гуших с един японец Оо и после пак на мг ама беше някво странно насякъде гърмяха бомби имаше огромни дървета които се движеха [тъпите weezblooms няма да ме оставят xD] и аз май имах брадва. после ходихме някъде с Ди и Вана и ни настаниха в стаи. Аз бях с Вана и се опитах да я убия xD ии до тук ми свършват спомените май по едно време с Ди седяхме на някаква пейка ама нз какво и къде xD
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 8:45 pm

Тая нощ сънувах,че уча Бил да играе хоро xD и той толко се кефеше и дойде няква и той само с нея говореше и аз само седя и ги гледам,а тя го гледаше влюбено и ме погледна подигравателно и аз отидох в съседната стая и започнах да танцувам ирландски танци и си мисля,че Бил са ше тръгне с оная другата и почвам да тропам по-силно с краката и по едно време погледнах в огледалната стена(преди тва си гледах краката) и видях,че Бил стои зад мен и ми се ъзхищава на професионализма(ха ха) и си завърших танца и той се усмихна с най-красивата си усмивка и дойде до мен и ме прегърна отзад през кръста(разбрахте ме нали) и ми помириса косата и ме целуна (ох леле припомням си мига) и се събудих от брат ми и баща ми в 7 и нещо (сутринта разбира се) Па да видим какво ще сънувам след няколко часа...
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 5:52 pm

JuSt_YoO написа:
Тая нощ сънувах,че уча Бил да играе хоро xD и той толко се кефеше и дойде няква и той само с нея говореше и аз само седя и ги гледам,а тя го гледаше влюбено и ме погледна подигравателно и аз отидох в съседната стая и започнах да танцувам ирландски танци и си мисля,че Бил са ше тръгне с оная другата и почвам да тропам по-силно с краката и по едно време погледнах в огледалната стена(преди тва си гледах краката) и видях,че Бил стои зад мен и ми се ъзхищава на професионализма(ха ха) и си завърших танца и той се усмихна с най-красивата си усмивка и дойде до мен и ме прегърна отзад през кръста(разбрахте ме нали) и ми помириса косата и ме целуна (ох леле припомням си мига) и се събудих от брат ми и баща ми в 7 и нещо (сутринта разбира се) Па да видим какво ще сънувам след няколко часа...
А случайно да си сънувала и че си на подводен кораб с ТХ и после ставаш русалка и спасяваш Бил? Laughing
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 8:23 pm

А да ви се е случвало да сънувате нещо по-странно:
Сънувах, че уча в Хогуъртс (даскалото на Хари Потър Very Happy ) и там казаха че ше има час в който ше ни обучават как да оцелеем в космически кораб Laughing .Ние трябваше да си изберем стаи и аз си избрах една дето се казва Lying From You (т'ва е песен на LP) и се оказа, че съм в стая с 2 мои съоченички.Ама се налага да ме преместят в др стая и тоя път съм в стая с Драко (русия гадняр от Хари Потър) и ми идеше да му забия един нож в главата.Иведнъж се озовавам зад някакво курмило и ми казват че кораба отлита affraid .И таман като си летя кораба изведнъж започна да пада надолу към Земята и аз си виках "Боже ше умра!" и накрая съня свърши.
ПП.преди да си легна гледах последната серия на Хари Потър Laughing
Може да не звучи толкова откачено, но ако го сънувате досущ същия ше се побъркате Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:15 pm

Вчера беше наистина шантъв съня ми.Беше смесица от играта Serious Sam 2 и филмите Harry Potter и Arthur and the minimoys.Чудя се до кога ше сънувам тоя идиот Хари Порър.
Съня почна тей:Гърмях някфи гадове с къртечницата на Serious Sam 2.Ама те бяха мн и едвам ги убих и след това доидоха при мене Хари Потър, Хърмаяни Грейнджър и Рон Уизли и отидохме до едно село ама то беше зима и имаше мн мн мн сняг.Тогава доиде Артур и каза , че трябва да вляза в страната на минимоите и ми каза как:Да направя отвара от грозде и тиква на ноща на десетата луна.Изведнъж се озовах в ъгъла на стаята ми и правех отварата.Само дето не беше отвара ами само смесих грозде и някфи парченца тиква в една кърпа и изведнъж Хари, Хърмаяни и Рон станаха на цветя.След това отидох на терасата ни и видях луната и си казах "Ама то май не е ноща на десетата луна" и отидох до коридора и питах баща ми дали е десетата луна.Той пък стържеше с нещо стената и каза "незнам" и съня ми свърши.

Не беше толкова дълък колкото изглежда, просто го разказвам мноооого подробно.
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 11:47 am

TH fen4e написа:
JuSt_YoO написа:
Тая нощ сънувах,че уча Бил да играе хоро xD и той толко се кефеше и дойде няква и той само с нея говореше и аз само седя и ги гледам,а тя го гледаше влюбено и ме погледна подигравателно и аз отидох в съседната стая и започнах да танцувам ирландски танци и си мисля,че Бил са ше тръгне с оная другата и почвам да тропам по-силно с краката и по едно време погледнах в огледалната стена(преди тва си гледах краката) и видях,че Бил стои зад мен и ми се ъзхищава на професионализма(ха ха) и си завърших танца и той се усмихна с най-красивата си усмивка и дойде до мен и ме прегърна отзад през кръста(разбрахте ме нали) и ми помириса косата и ме целуна (ох леле припомням си мига) и се събудих от брат ми и баща ми в 7 и нещо (сутринта разбира се) Па да видим какво ще сънувам след няколко часа...
А случайно да си сънувала и че си на подводен кораб с ТХ и после ставаш русалка и спасяваш Бил? Laughing



Да сънувах...хахаха Laughing аз в сайта го писах Laughing мойте сънища се отличават по голямата доза идиотизъм в тях
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 12:14 pm

JuSt_YoO написа:
TH fen4e написа:
JuSt_YoO написа:
Тая нощ сънувах,че уча Бил да играе хоро xD и той толко се кефеше и дойде няква и той само с нея говореше и аз само седя и ги гледам,а тя го гледаше влюбено и ме погледна подигравателно и аз отидох в съседната стая и започнах да танцувам ирландски танци и си мисля,че Бил са ше тръгне с оная другата и почвам да тропам по-силно с краката и по едно време погледнах в огледалната стена(преди тва си гледах краката) и видях,че Бил стои зад мен и ми се ъзхищава на професионализма(ха ха) и си завърших танца и той се усмихна с най-красивата си усмивка и дойде до мен и ме прегърна отзад през кръста(разбрахте ме нали) и ми помириса косата и ме целуна (ох леле припомням си мига) и се събудих от брат ми и баща ми в 7 и нещо (сутринта разбира се) Па да видим какво ще сънувам след няколко часа...
А случайно да си сънувала и че си на подводен кораб с ТХ и после ставаш русалка и спасяваш Бил? Laughing



Да сънувах...хахаха Laughing аз в сайта го писах Laughing мойте сънища се отличават по голямата доза идиотизъм в тях
Хах, знаех си, че си ти...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако знаеш к'во сънувах снощии... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако знаеш к'во сънувах снощии...   Ако знаеш к'во сънувах снощии... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако знаеш к'во сънувах снощии...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Чат стая-
Идете на: