Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Mine Tag

Go down 
+5
TH fen4e
TH_Muci
RaiseYourHands
snoopy
Hailie
9 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 5:45 pm

Такаа ся ш ви дам едиин мн добър примеер Laughing

Моят ден..хмм почна в 6:58,събудих се щото вън гърмеше,а и една мн боязлива котка нахалстваше да се мушне в ръкава ми.После съм заспала отворих очи..пак xD в 9:15.От пижамата ми изпълзя котка..ужс поне знам къде се крие при буря xD ядох,пих обичайното..паркирах се пред компа.Към 12 се преселих у Йо..станах фроузън до тях ма си заслужаваше . Виснахме пред компа,направихме си плей с имаа нема 300 песнички играх на карт (псувните ви ги спестявам хД) и после в GTA беше брууталноо rofl летях на капака на кола и гърмях всичко около мен..пламъци..бум..тряс..прас..лампа о.о после Момо реши че ш се яде пребъркахме си джобовете събрахме 5 лева и бууф долу в магазина.Купихме кво купихме-биг зрънчо,1 кутия бисквити,тутки,бисквити,жилирани мечета <33 къде без тях хД..чесно да оставиш дете да пазарува е мноого голямаа грееешкаааааааааа! е изядохме повечкото..от толкова шоколад ни фанаха лудите хД препускахме на въображаеми коне из стаята на Rednex - Cotton Eye Joe rofl на Marilyn Manson-The reflecting god се правихме на индианци на Papa Roach-To be loved побесняхме..кво беше тук не се хлъзгаа..ооо тука обаче сеее..цунах вратата 2 пъти,а тя мен около 5-6 Laughing котката ни гледа нещо кат тва wtf кат видях че е станало 6 и аз гледах така тряааше да си ода вече.Караха ме до нас в колата гърмеше Тotgeliebt sun shining умрях от кеф hug колата бууквално се тресеше не съм я слушала толкова силно ъъъ никога..ся съм си у нас и буквално греяя star yahooo

(наложи ми се да го сакратя,но ме гонят да ставам bye bye (боже тва човечее rofl )(леле отворих скоба в скобата..даже две ..добрее съм някой ден ш се опраа...))
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
snoopy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
snoopy


Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 26.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 7:03 pm

Ъм и аз се събудих се от гърмежи, който впрочем мизлех че са само в сънищата ми.. е оказа се че не е така - беше 7.43. Нямах никво намерение да ставам, гътнах
се назад и съм спала още час. Майка ми ме събуди, каза че е без да иска.
Събуди мее, а сънувах къщичката на баба Яга - или поне това което бях оставила
от нея (не се майтапя, наистина ядях къщичката crazy ). Станах с 300 зора, щот се видя че нема се спи. Ядох, ядох, ядох. За 1 час се наядох, а бях си направила един нищо и никав сандвич. Седнах пред компа - Ужасс - няма интернет upss . Карала съм 2 часа на хитове от 80-те години, докато си почиствах стаята и после пуснах Безценното ми. Из цялата къща се разнесе ТХ. Точно както майка ми припяваше на Аеросмит и Бон Джоуви, точно така започна да припява и на Бил rock! . Казвам ви ако имам възможност ще запиша трио с майка ми и Бил. Сетих се че имам домашно, а и интернета дойде. Писах докато слушах Корн - велико. Стана следобед - изкъпах се. Гледах филми. Стана вечер. Ядох и сега пак ще гледам мууви.
Ди енд
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeПет Окт 10, 2008 6:49 pm

ее тука ся ш се пише роман хD Така отворихме очи кат първото новородено в 4:03 и точно кат някое бебе усетих че имам гьолче в леглото...толкова псувах котката,че чак сестрата се събуди Laughing Станах,смених си чаршафа и а обратно в кревата. В 6:35 както всяка шибана сутрин алармата ми извъня...и нея напсувах.Станах измих се дъра-бъра-празз и а в училище.По пътя си мислех: 5 часа се ш ги избутаме..после заек,розов заек,заек и после оостооов (сън) Освестих се чак пред кабинета по английски,убий ма нз как съм стигнала до там. Двата часа по АЕ бяха що годе добре (че как стойм зад мистър БЛЯН rofl ) после час на класа..нищо интересно..и да познайте кой обичната ми класна избра за отговорник на класа..да точно моя милос,а се бях навряла под масата......После АЕ..отноо и математика спах и в двата и йее зайци (част пропусната..посе ш разберете) после ядохме и се замъкнахме до Острова.Може би единственото място в Пз дето да няма кифли..или не чак толкова.И да следяхме едни фенчета дето изглеждаха като кучки,държаха се като кучки,бе те си бяха кучки..и кво кат тръгнахме към тях избягаха като някои палета о.о мотахме се,мотахме се,мотахме се та чак се омотахме Laughing слушахме музика и накрая се тортосахме на една катеружка аз на върха й (че как нали съм дечко още Laughing ) а Йо малко по-надолу ииии разигравам сценката: начи седи си Йо пре спокойно и една пчела бзз бъззз покрай нея и гледаш,по-точно чуаш: шууу мани са ма мани са мааа аааааааааааа и гледаш как Йо дън дън дън надолу по стъпалата слиза по гъз и продължава да крещи аааааааа ааааааааа ааааа Laughing Laughing слиза долу тича около катеружката и продължава да крещи ааааа аааааааа аааааа и аз викаам ти квоо с уллтразвук ли ще я гониш и тя пак аааааааа аааааааа ааааааааааааааа rofl както и да е пчелата избяга и Йо тръга пак да се качва стига почти върха и гледаш как се впива в железата от страни и цитирам: аа тука високоо аааааааа ш падна а не слизам и дън дън дън надолу rofl а тя на 1:50 от земята и аз седа отгоре и са хилааа ама кат първият улигофрен xD как и да е се пак седна на катеружката ама на пооо-нисичко Laughing слушаме музика дърдорим и по едно време ми светва бе я да цъкна на Крис да не ми мрънка после и Йо му цъкна и той разбираш ли на нея се обаде ( да що така бе Крис scratch Laughing ) висяхме на катеружката още половин час и се преместихме в градинката на даскалото за половин час качихме се до майка (дааа майка баччка в даскалото ми мн забавно нали) тя па ма прати до баба -.-- нищо викам си ще изпрата Йо до тях и от там у баба да уееее беше 3:30 кога тръгнахме от даскало върнах се в 5:03 и майка всичко ми умрънка като разбираш ли тя ме изпрати о.о тая жена нещо а-а невърмайнд (по пътя видях кучките и си викам тия па ако ги вида още веднъж...)..викам си ае ся поне ш се пребера вече у нази да ама не с бащата се заебаха в един,два,три магазина а Момо им висне в колата -.------ е поне в мебелния магазин се урясах с тях..Един час по-късно си бях у нас вече викам си йеееее компа ми..да ма не майка вика ся ш праиш супа и аз ми ок станах готова точно за 10 мин и щастлива се отпраам към компа и...а измии чиниите и си нахрани кучетата *.* измих чиниите и се урясах при кучетата и даааааа установих че и двете ми женски кучета са бременни о.о о даааааааааааааааааааааааааааа о дааааааааааааа о даааааа майка ш получи инффаркт кат узнае..пу не й казвам аз мухахааа...муха!? о.о Laughing аз лично съм вери хепи щото така кат им гледам стадия на дебелеене (хД) ш родят ама точно по едно и също време мухахаХААА и както и да е свърших и с тва и аааа да седна на компа и башата: гаси компютъра,че ш изгася тока за малко и аз о.о.о.о.о.о..о.о.о.о квоооооооооооооооооо!? висях 30 минути и ядосвах Теда (котката ми) тя ме подмокри сутринта аз я изкарах извън нерви Laughing е ка и да е добрах се до кооомпа се пак надух уредбата и реших да си опиша деня.Преди малко се случи нещо странно..приписвам:
[7:13:43 PM] Momo says: Оо.оО телевизора се вклюючиииии
[7:13:52 PM] Momo says: уууууууу май не съм самааа о.о
[7:13:57 PM] Alice in the Wonderland. says: о.о
[7:14:02 PM] Momo says: извънземнииииии
[7:14:04 PM] Momo says: (rofl)
[7:14:11 PM] Alice in the Wonderland. says: ВТФ?!
[7:14:13 PM] Alice in the Wonderland. says: (rofl)
[7:14:22 PM] Momo says: да включи си се сам
[7:14:28 PM] Alice in the Wonderland. says: сайлънс!! АЙ КИЛ Ю! (rofl)
[7:14:33 PM] Alice in the Wonderland. says: (rofl)
[7:14:46 PM] Alice in the Wonderland. says: ми при мен що нямааа
[7:15:00 PM] Alice in the Wonderland. says: искам зелени рогати приятелиииииии цин цун цуууууууууууууууун цааааааааааан
[7:15:16 PM] Momo says: (rofl)
[7:15:17 PM] Momo says: (rofl)
rofl
ся па ма записват за неква петиция 0.0...бе общо взето забавен ден xD

Благодарско,че ме изтърпяхте for you bye bye rofl
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeПет Окт 10, 2008 7:00 pm

омг това беше брутаааааааааааааааално с пчелатааааааааааааааааа Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ама слизането беше болезненооо rofl
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:57 pm

Тва вече се казва як роман....напрао толкова хумор и бруталност на едно място..а някъв проблем си разкажа моя ден??????? Question Question Question
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:56 am

TH_Muci написа:
Тва вече се казва як роман....напрао толкова хумор и бруталност на едно място..а някъв проблем си разкажа моя ден??????? Question Question Question

Ест че няма проблем, защо питаш направо разказвай нали за това е темата xD
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:22 pm

Да вярно малко тъп въпрос....та моя ден започна така .....Първо се събудих в 10:15 и се хванах за главата.....щото балета ми почва в и 30....можехте да гледахте Шумахер в действие....после бягай.....стигнах и ко те още даже не са се събрали сичките....идеще ми да си забия главата някъде, но не исках мозъчно сътресение.....както винаги разгрявка 50 часа....и после като почнем танци се чувстваш кът малко парцалче.....Имаме един танц НА Лили Иванова-Ветрове....дето напрао цяла Слънчева буря.....ти се въртиш на ляво, на дясно, скачаш, падаш, бу , тряс и край.....после малка почивка...имаме едни малки и ние големите сме 3.....и само малките някви дюшеци ми хвърлят....ти бягаш след тях за да не се отрепят, някое земи си забие главата в земята....което ще е мн яко....после почивката свърши....аре пак танци ...на Никол една мн яка песен....и само малките са изпотрепоха.....после катерино моме Laughing Laughing ужас.....и накрая...няква дойде да ни зима мерки за костьоми...и малките се наредиха и ми викат нареди се на опашката одзад и не се пререждай така....и си викам абе вие я малко млъкнете.....цилиндри такива.....е свърши....и аз в една приятелка за проекта по ЧП....той стана ужасно грозен.....после излязохме на терасата и аз викам на един дятка....а тя Мима(фр-то ми)Само вика някво....спортни бонбони....спортни бонбони...и аз само зимам една ябълка и шат по главата....после спря да ми вика спортни бонбони....излязохме навън и тая вика ..аре играем на Форт Бояр...и само чуйте....бягам,е някви камани събираме...през едни гаражи минаваме...и накрая аз се отрепах....после няква кола с голямото нахалство ми търка гуми...и мима като почна...ти ебА майката.....ти тука ли щее ми търкаш гуми...аре къш....голям ххаус стана....ама ги изгони....обаче те пак дойдоха....и тя пак вика....започна ги цели с камани...ама аз я спрях щото нямаше да има Хаппу енд....аз предложих се катерим по една ограда с храсти....и аз както винаги без да пропусна посещение на храста....кът се натресох...мале...мале...имаще 5 часа вадене на бодли....накрая стана тъмно и пак се прибрахме....напрайхме си пуканки и започнахме се целим.....имах чувството че съм микровълнова печка.....навсякъде имах пуканки...даже на места дето не трябва.....после кът и забих главата в дивана....тя заби мойта в килима....още имам сътресение...почнахме замерваме една бабичка с кисело мляко Laughing Laughing еми....после се прибрах и така ......аре чао
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:18 pm

Това беше странно щур и смотен ден xD
Станах в 7, макар че си легнах в 11 и заспах в 12 xD Събудих се със странно главоболие в рамената. Станах припомних последните два модула по Английски, понеже имаше заплаха за тест. Седнах на компа както всяка сутрин два часа отделени на Perfect world, music, skype, my world <3 xD Хванаха ме че се крия инкогнито Хх xD После отивам на даскало с мисълта за консултация по математика понеже Ди трябваше да ходи, а и на мен ми се отразиха добре някои обяснения xD Така отиваме в два часа български (зомг Х.Х) проверихме домашната и БААААМ контролно на правопис и пунктуация. Два текста да поправим. Ужааас главата ми след втория час се клатеше на посоки xD След това трети час - Английски - отпратихме молба към Буда да не ни пусне тест, е той не ни чу защото беше ужасен теста xD Не стига упражненията ми и Writing X.x След това голямо в лошо настроение, нагъване на сладко и тотално изкрейзване XDD Следваше един час английски що годе добре мина, спахме xD. Тааа Час по Физкултура. ОМФГ XD Резерва съм за спортния празник и като нищо ще ме пробутат xD Лелел ще се излагаме xD Ама репетицията за подаване на щафетата беше забавна ;D So ще видим xD След това скачахме на въжета беше забавно xD Следващите два часа бяха английски, тотално изпушил клас хилихме се като идиоти xDDDDDD Но взехме ужасната граматика на страдателния глагол О.о
Whatever it was fuuuun yay XD
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 5:40 pm

RaiseYourHands написа:
Събудих се със странно главоболие в рамената.
rofl
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 7:36 pm

Омг боже буда чак сега осъзнах какво съм написала rofl
Така е като човек е на няколко тона захар xDDD
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 8:19 pm

о нее вчерашния ден беше ужасен ноооу умните хора някак си изкараха 5.50 на теста по български Laughing Laughing тва по английски не искам и да го мисля щоотоо...бе 4 ш ме радва Laughing и кво се оплакваш за щафетата не си единствена БОЖЕ ДАНО ВАЛИ В СЪБОТАА ! дано дано дано нвм днес правихме контролна по математика за 10 минутки мн забавно бе тая седмица 5 контролнички минахме мани мани леле утре е петък 13...я да взема да млъкна вече, а Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeСря Апр 08, 2009 10:18 pm

Днешния ден ми мина супер лудо..Първо ставам в 8 и нещо...сядам на компа...около 10 започнах да пиша по английски...написах сички упражнения...Тва е чудо...После от тъпотия започнах да оцветявам тетрадката...мале лудо...научих четри думи от сичките педесе...и ме заболя главата...после стоях и играх Симс..после излязох...тъпях...И разбрах, че да тъпееш е тъпо.. Razz Уговорих си среща с Бълхарската банда...викам им така щото сме...поне 40 човека събрани на едно място и сички са дърпаме заедно насякъде...голям кеф....после се прибрах..и умрях...хладилника празен..следва реч от мама...Купи онова...тва..и тва,,,не забравяй купи туй онуй...еми купих...и накрая вечеря спагети,...Арихато Боже... Very Happy А играх волейбол и май ме боли раката абе...и аз незнам...Айде чао0о
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 2:34 pm

Денят ми почна със скърцане на гардероба Laughing Баща ми решил, че тениската му е точно в моята стая и точно при моите дрехи... После като го зяпнах ми се изхили и излезе..
Нямах си и представа колко е часа..
Ставам.. в кухнята мерише на препечени филийки и няк'во сладко.. закускааа geek Послеее отидохме на язовира.. там стреляхме с баща ми по шишета.. аз стрелям с финес sweet .. когато легна, единия крак във въздуха crazy .. даже тен хванах ;D .. след това се прибрахме и аз си правих пица.. само, че то стана еднааа.. много неугледна излезе, ама си беше вкусна baby
Сега гледма тука в скайп някакви паразити ме тормозят.. уфф shlqp-shlqp
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 10:29 am

Ще ви разкажа за вчеращния ми ден, защото е малко рано да разказвам за днешния///Ако трябва да дам заглавие на миналия ден о ще е назад в годините.
Чух телефон...аре ся из леглото иди го търси...намерих го под 200 възглавници..."Ало станала ли си?"...К'фо!!!!Само 10 е ...няма ставам.."Ама нали се оговорихме да идваш в нас"...О добре..."Земи пресата"...А да бе...ако я измъкна от на майка ми стаята...айде сега като някой разбойник влизам и ровичкам....де я скрила тая жена бре... Very Happy Намерих я...в една торбичка и въз...В тях стана снимачна площадка...Снимай..Снимай...те станаха едни луди снимки...Аз се прибрах и глеам няма ток.. Shocked Shocked Аре излизай навън...тъпея...че тъпея..нищо...викам си да мине по скоро времето...тя майка ми сигурно излязла някъде...прибрах се и заспах...защото е тъмно... What a Face Ставам в 21:32...Отивам в кухнята свещи..пали...музика..изведнъж тела спря...няма бадерия...Лощо...майка ми я няма..А е 22 и нещо...а разбрах скимнало и е да отиде на работа...връща се и шоколад...ура...Мина време..няколко часа напрао...и ти ко...заспах...неска ставам...отивам в кухнята и паля свещ и се моля..ко друго да прая..в такъв момент.. Rolling Eyes и Гледай след 5 минути Ток...Ура cheers cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
humanoid_666
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
humanoid_666


Брой мнения : 98
Age : 28
Registration date : 29.08.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 6:10 pm

Днес беше най-тъпия ден на света! Начи към 13 часа излезнах с приятели намън и всички се ипокарахме за някакви глупости. После страшно ме заболя корема и реших да се прибера. Кат се върнах home си изповръщах закуската, боля ме корема цяла вечност, абе въобще ужас...Добрече сега (17 часа) вече ми минаха болките и съм ок Very Happy
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 4:00 pm

Както секи ден закъснях за срещата с една Фр. за да се водим до даскало (Уча в 1-во в Габрово).Минаха часовете еднообразно и скучно (както секи ден).Излязох с БФФТ-то в Глинажа (заведение).Ииии толкоз.Всеки ден ми е скучен и еднообразен, ама абсолютно всеки.
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitimeСъб Ное 28, 2009 6:00 pm

днес е малко скучен ден за мен щото съм болна Evil or Very Mad Станах сутринта в 10, взех душ, пих кафе, закусих и отидох до аптеката за сироп. Прибрах се. Започнах да чета една книга, която мисля, че утре ще я свърша щото е мн кратка (100 и няколко страници и е в стихотворна форма). Обади ми се една фр и излязохме по на кафе и после минахме през киното и се прибрах. Исках на баща ми пари за парфюм, но той едвам се съгласи да ги даде (струва 113 лв на Dior) при положение, че миналата по-миналата седмица взех един.. Направих кекс Laughing и седнах на компа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mine Tag Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mine Tag   Mine Tag Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Mine Tag
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Чат стая-
Идете на: