Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Защо,защо,защо???

Go down 
+8
Unreal
JuSt_YoO
TH_Muci
denity
buntarkaa_951
denitza
toms_litle_girl
Totgeliebt
12 posters
АвторСъобщение
Totgeliebt
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Totgeliebt


Брой мнения : 50
Age : 30
Location : "somewhere between the night and the sunrise.."
Registration date : 26.09.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 8:17 pm

Защо според вас Густав винаги е в сянката на Бил и Том? Не е толкова атрактивен или просто това е начин да предпази личния си живот от медиите?
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-bg-ofic.piczo.com
toms_litle_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
toms_litle_girl


Брой мнения : 67
Age : 29
Location : Габрово
Registration date : 25.09.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 3:46 pm

Характера на Густав е подобен на моя, но аз когато съм с точните хора се отпускам и не ми пука какво правя, а той винаги стои на страна. Имам в предвид, че не го прави нарочно просто е такъв. Колкото до това, че е в сянката на Том и Бил каквото и да прави винаги ще си остане така (знам го от личен опит)
Върнете се в началото Go down
http://www.renith.piczo.com
denitza
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denitza


Брой мнения : 11
Age : 31
Registration date : 01.10.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 7:58 pm

нз сиг е по стеснителен и затворен тип....но можеби там се крие чарат му нш не се знае Razz
Върнете се в началото Go down
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeВто Яну 06, 2009 9:50 pm

А бе Не ЗнаМ Ама КолКоТу И Да Е в СянкаТа на Бил И Том ЕдВа Ли Има ИстинСки Токио Хотел Фен КойТо Да ЗабраВи И За Негу...НаистиНа Бил и Том Са ЛюбимЦите на ПОвечЕту ФенчеТа аМа Има и Такива КоиТо ХаресВат ПОечЕ ГусТав и Георг.. таКа че Не сЕ КрияТ осОбено Зад БлизнацИте ;] тФа сИ е Мое МненИе де Мойте Лубимци Са Бил и Густав Razz
Върнете се в началото Go down
denity
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denity


Брой мнения : 17
Registration date : 24.01.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:46 pm

Характера на Густав е подобен на моя, но аз когато съм с точните хора се отпускам и не ми пука какво правя, а той винаги стои на страна. Имам в предвид, че не го прави нарочно просто е такъв. Колкото до това, че е в сянката на Том и Бил каквото и да прави винаги ще си остане така (знам го от личен опит)


и аз съм така просто аз АБСОЛЮТНО ВИНАГИ обичам да съм в сянката на останалите, но когато съм с подходящи хора, с които имам общи теми винаги съм отпусната и говоря ужасно много, но ако съм с неподходящите просто се стягам и нищо не мога да кажа нито дума
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 11:34 am

МОже и да Е ЗарАди Тва Че Е по-Затворен Тип...НО Аз Си МИсля че МОже Би Е заради тоВа че Има и Такива Фенчета Дето Им Пука Само ЗА БИл ИЛи Том........ЗАщоТо НАли Бил Е СолиСт и ОТ Там Том Вече Брат На Бил и Вече ОТтАм гуСтав Си ОСтава В Сянка .....Но Това Е СпореД МЕНЕ
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 10:06 pm

Емииии шото Бил не спира да бръщолеви глупости и не остава време Густав да се изкаже.А и след Бил се поразбира че идва Том защото те са близнаци и са вързани един за друг.Поне аз така мисля!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 4:29 pm

Отговорът е толкова простичък: Близнаците са по-красиви и секси Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:29 pm

Ами той Густав си е такъв..
В едно интервю Бил беше казал, че така са се разбрали още в самото начало. Близнаците като по-приказливи ще са в центъра на нещата..
Пък и на сцената Густав винаги е най-отзад.. Нито може да ръкомаха като Бил, нито да обикаля навсякъде като останалите.
Т.Е.: Не привлича внимание към себе си...
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 2:47 pm

Според мен вината не е в Густав, а в медиите. Винаги в интервютата въпросите са адресирани към близнаците... след като не знаят феновете много за него, те няма как да се впечатлят. Просто е по-възпитан и не отговаря на въпроси без да го попитат.
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 12:26 pm

bambi написа:
Според мен вината не е в Густав, а в медиите. Винаги в интервютата въпросите са адресирани към близнаците... след като не знаят феновете много за него, те няма как да се впечатлят. Просто е по-възпитан и не отговаря на въпроси без да го попитат.
Според мен не е вярно. В повечето случаи въпросите са към всички. А ако сте забелязали Г&Г нямат особено желание да са в центъра на вниманието. Густав все спи и блее по интервюта и сам казва, че предпочита да е в сянка. Бтв на обложката на Хуманоид като ги питаха защо само Бил е на нея те отговориха, че не са искали да се снимат. Също и казаха, че не са искали да се снимат и в клипа на Аутоматиш/Аутоматик. Според мен те така са решили и на всички им допада това...
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 1:45 pm

да, ама на мен не ми допада. Въпросите са към всички -да, но винаги Бил и Том отговарят от тяхно име. Дори и ГГ да казват, че предпочитат да са в сянка не е напълно вярно. Просто защото и те са в групата и благодарение на тях близнаците са известни. Никой не обича да е подценен.
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 10:28 am

брат ми ми каза че просто барабанистите никога не говорят пред камери boii
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо,защо,защо??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо,защо,защо???   Защо,защо,защо??? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо,защо,защо???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Защо??
» Защо?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: