Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Идол или нещо повече ... ?

Go down 
+13
buntarkaa_951
xXxLoNeLyxAnGeLxXx
Unreal
JuSt_YoO
elityuy_th
insi_th
scream
sexy_oreh4e
kaulitz_girl
denitza
fen_th_forever
RaiseYourHands
Totgeliebt
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Totgeliebt
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Totgeliebt


Брой мнения : 50
Age : 30
Location : "somewhere between the night and the sunrise.."
Registration date : 26.09.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 8:11 pm

Как възприемате Бил? Като идеал за момче,любов,тийн увлечение или пример за подражание? И въобще какво изпитвате към него? Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-bg-ofic.piczo.com
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 1:43 pm

Към никой друг не изпитвам, това което изпитвам към Бил. Не мисля че е точно любов. Просто когато го видя и чуя гласа му, се разтапям, става ми супер щастливо и ми се насълзяват очите. Не зная какво е това чувство, няма определение, просто е страхотно. Разплаквам се на тъжните песни, разплаквам се и на веселите от щастие. Бил е от малкото хора, които могат да ме направят толкова щастлива само като гледам клип със него. Наистина не мога да го опиша.
Върнете се в началото Go down
fen_th_forever
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
fen_th_forever


Брой мнения : 13
Registration date : 29.09.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 9:41 pm

за мен Бил е голямата ми любов и както мой идол!!! той е едно от момчетата (е са 2 де др е брат му), които ме правят истински щастлива... и се надявам никога да не се откажа от него защото е мн секси и мн романтичен Razz
Върнете се в началото Go down
denitza
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denitza


Брой мнения : 11
Age : 31
Registration date : 01.10.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 7:49 pm

ем аз го възприемам... като певец със съпер глас... като външен вид няма спор секси е Razz lol! ... но той е най-обикновено човешко същество за да го провъзгласяваям за нещо повече от това...
Върнете се в началото Go down
kaulitz_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
kaulitz_girl


Брой мнения : 5
Age : 31
Registration date : 04.10.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 8:20 am

Просто го обичам...Не знам какво да кажа...Най-голямата ми мечта е да го видя на живо,поне за миг. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 7:33 pm

ами аз съм влюбена в него от 3 години и съм сигурна,че това е любов,а не просто привличане или както го наричат някои "тийн любов".Даже повечето ми казват,че с него имаме големи прилики и по мимики и по външен вид и по характер.Незнам дали е така,но съм сигурна,че ще го срещна и ще стане нещо! I love you А и между другого,дори не слушам песните им,само заради него го правя и то много рядко.....до колкото разбрах за приятелката му(на аватара ми)...тя е нова. Very Happy Тва е супер....най-накрая си е намерил и не е от Германия lol! cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 7:53 pm

sexy_oreh4e написа:
I love you А и между другого,дори не слушам песните им,само заради него го правя и то много рядко.....

Е WTF къв фен си ти?!
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 2:57 pm

ааа....не...не ме разбра правилно.... tongue tongue ....аз слушам песните им,но много рядко....искам да кажа,че ако не бях видяла и не се бях влюбила в Бил,изобщо нямаше да знам за групата.....тоест........интересувам се единствено от него......нито от групата,нито от песните му......единствено от него...и мога да кажа,че съм влюбена и не го преимам само за идол или нещо такова!
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 4:10 pm

sexy_oreh4e написа:
ааа....не...не ме разбра правилно.... tongue tongue ....аз слушам песните им,но много рядко....искам да кажа,че ако не бях видяла и не се бях влюбила в Бил,изобщо нямаше да знам за групата.....тоест........интересувам се единствено от него......нито от групата,нито от песните му......единствено от него...и мога да кажа,че съм влюбена и не го преимам само за идол или нещо такова!

Е пак ще попитам какъв фен си, като не се интересуваш от групата и от песните о.о
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 9:33 pm

наистине,не бих казала,че съм фен,защото се интересувам единствено от него.Но това също ме прави малко или много фен,защото покрай него се интересувам и от групата,тоест всички неща се случват на групата,не само на него.Всички промени,новини и т.н. се случват на тях4-мата,а не само на Бил.Така,че малко или много и за групата се интересувам,а колкото до песните им,смятам,че са много хубави....но просто,аз пак си ги слушам,но попринцип съм от тези,които обичат повече хип-хопа,ако мога да се изразя така.
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
scream
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
scream


Брой мнения : 15
Age : 27
Registration date : 04.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 7:24 pm

ми аз просто харесвам гласа му но и като човек е супер Exclamation иначе като момче малко ме привлича но Том е повече мои тип и тои си е моита несподелена любов :Д I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
insi_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
insi_th


Брой мнения : 20
Registration date : 06.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 1:35 pm

Идол или нещо повече ... ? 340xfm2
Идол или нещо повече ... ? W340

Bill Kaulitz е супер момче...! Аз съм фенка на Tokio Hotel отдавна. Не знам какво изпитвам... към Bill. Не мога да го определя..! Той беще и е моят teen idol. Преди две години си мислех, че е любов, вярвах си, че той е всичко и нямя друг за мен! За периода от един-два месеца, бях в ужасно състояние непрекъното плачес за него, представях си живота без него .....! Но един ден решиж да престана. Огледах се около мен и видях, че има човек, който ме обича истиски и е реален..! Постепенно започнох да изпитвам същите чувста към него....! Реших, че ако ми е писано да бъда с Bill Kaulitz ще бъда, но сега ще съм (и още съм) с моятя любов(не казвам имена той си знае кой е.). Сега го обичам много...... и знам, че и той ме обича и сме заедно! Той не е фен на Tokio Hotel, но аз ДА и винаги ще бъда тяхна вярна фенка независимо от всичко!


Последната промяна е направена от insi_th на Сря Дек 31, 2008 3:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
elityuy_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
elityuy_th


Брой мнения : 6
Age : 35
Registration date : 13.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 2:22 pm

ОБИЧАМ ГО!!! I love you макар да знам че няма никога да го докосна или целунац.може и да не го видя никога и от това ме боли много Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 3:49 pm

Оххх аз минах през етана на силна любов.Простооо всеки божи ден ревах,че няма да видя Бил,че няма да мога да му се усмихна в очите,че няма да мога да го докосна и да си поговоря с него!Само мислех за него и като чуя нещо за Германия и веднага се сещам за него.1 година аз бях напълно неадвекватна защото бях влюбена до уши в него и само за него дрънках и приятелите ми само ми запушваха устата!Тая година тоя беше нещо мнооооого повече от идол и бях сигурна че той е любовта на живота ми и вечно ще ме боли че не може да бъде мой!А сега за мен той си е сладкия Били!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 1:35 pm

Какво е Бил за мен?
Вдъхновение? Мечта? Красив принц, Елф от царството на приказките. Идва с кадифени стъпки в сънищата ми..покрива ме с копринени коси и вдишвам дъх на мед и люляк...
Embarassed
Какво е Бил в действителност?
Просто едно богато момче, талантливо, уморено, капризно, суетно...кой знае?


Върнете се в началото Go down
xXxLoNeLyxAnGeLxXx
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
xXxLoNeLyxAnGeLxXx


Брой мнения : 3
Age : 28
Location : Toronto,Canada
Registration date : 27.12.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:36 am

тва не е вярно той си няма гадже!!!
тва е няква измислена или пък някои нарочно е направил снимката за да
дразни фенките които са влюбени в него(аз съм една от тях)
некои неща са ми трудни да ги опиша колко красив е(на бг)
хе ис хотт!!!!romantic!!.....много неща мога да кажа но сам малко
мързелива сега.. просто сам влюбена в него и искам да се омажа за него
което никога няма да станя но кой знае?!
аз имам план как да се добера до него преди някой да го е заварил пръв










последно ровил се из мнението: Zimmer483 точка първа от правилата-кирелица,кирелица,кирелииицааа....
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/xXxLoNeLyxAnGeLxXx
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:05 pm

Ето и Моето Мнение:
1.Идол- Да.Опеделено! Стане ли дима за Идол в Музиката Определено Бил Трябва да е Той... Той както и останалите от групата са миналите през трудни етапи за да се харесат на хората..както би тряало да знаете в началото са пеели в некфи мижави клубчета и даже не са ги забелязвали...и пак не са се отказали...при участието на Бил в Star Search той губи срещу некаф ОлиВър..Бил пак не се отказва...постепенно те станаха една от най-известните световни групи и най-известната германска група..едва ли днес има някой тийн който да не е чувал за тях..както виждате днес Бил е харесват от цял свят а Тоя Оливър...аз поне не сам чувала за него...
2.Любов - знаете че Бил търси все още своята любов...според него всеки си има полвинка някъде...аз напълно споделям тфа мение и ако вие мислите така тогава няма кфо да се съмнявате че всяка от нас може да бъде тая полвинка на Бил..замислете се..сега тя сиг си седи и си зяпа телевизия неподозирайки че тя ше се окаже the one за Бил...
3.Тийн Увлечение - за някои ДА за други НЕ...за мене лично не е просто некфо увлечение което утре ше бъде забравено...е има и такива "фенки" дет само си сменят имената на ТХ Фен4е а пък...то едно фен4е...неска "лоф си билито и томито" а утре "мани ги тея"... поне кат не са им истински фенове да се правят на такиа шот са разочарование за истинските.. Smile
4. Пример за Подражание - е тука определено почти всички искаме бойфрендовете ни да са с косата и ноктите на Бил, с усмивката му и други качества...искаме момчетата поне и малко да се водят по акъла на Бил ама.. НЕ те се правят на много отворени ама не знаят ние фенките колко бързо мое ги затвориме Very Happy Very Happy
5.Аз определям Бил и като Приятел ..и то много добър..от клипчета и най-вече интервюта съм останала с впечатлението че Бил е много добър приятел и че никога не би те предал .. Smile

Тфа е От мен ако се сета Още неШо ше Драсна Very Happy
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 10:39 am

RaiseYourHands написа:
Към никой друг не изпитвам, това което изпитвам към Бил. Не мисля че е точно любов. Просто когато го видя и чуя гласа му, се разтапям, става ми супер щастливо и ми се насълзяват очите. Не зная какво е това чувство, няма определение, просто е страхотно. Разплаквам се на тъжните песни, разплаквам се и на веселите от щастие. Бил е от малкото хора, които могат да ме направят толкова щастлива само като гледам клип със него. Наистина не мога да го опиша.

при мен е същото само че с Том silent всички ми казват че е просто увлечение ама вече и аз не съм сигурна какво да чувствам Crying or Very sad вероятно никога няма да го видя на живо или да говоря с него някак (например в чат) и от това ми става адски тъжно very sad cray
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 11:57 pm

buntarkaa_951 написа:
Ето и Моето Мнение:

2.Любов - знаете че Бил търси все още своята любов...според него всеки си има полвинка някъде...аз напълно споделям тфа мение и ако вие мислите така тогава няма кфо да се съмнявате че всяка от нас може да бъде тая полвинка на Бил..замислете се..сега тя сиг си седи и си зяпа телевизия неподозирайки че тя ше се окаже the one за Бил...

3.Тийн Увлечение - за някои ДА за други НЕ...за мене лично не е просто некфо увлечение което утре ше бъде забравено...е има и такива "фенки" дет само си сменят имената на ТХ Фен4е а пък...то едно фен4е...неска "лоф си билито и томито" а утре "мани ги тея"... поне кат не са им истински фенове да се правят на такиа шот са разочарование за истинските.. Smile

5.Аз определям Бил и като Приятел ..и то много добър..от клипчета и най-вече интервюта съм останала с впечатлението че Бил е много добър приятел и че никога не би те предал .. Smile

Тфа е От мен ако се сета Още неШо ше Драсна Very Happy

И аз ще "драсна" нещо по въпроса за любовта.

1. Бил не търси истинската любов, а я чака. Не иска в момента да се влюбва, защото знае кво ще му коства тази любов. Той може да си казва мн неща в интервютата, но всичко е лъжа. Той сам си е казвал, че е добър лъжец.
Не е това, че не може да намери любовта, а просто страха от слуховете, напрежението, което ще падне в/у момичето му. Както и това, че той ще иска да прекарва цялото си време с нея, което означава, че ще трябва да забрави за кариерата си, а тази кариера е неговият живот. Плюс това той иска момичето му да не е фенка, защото ще има вече някакво мнение за него и винаги, когато той иска да й разкаже нещо тя ще каже "ооо, да!! гледах го в THTV и беше велико!" или "ааа, ама аз друго прочетох в интервюто." Wink .

2. Това по дяволите е само ИМИДЖ. Бил не е момчето-мечта и няма да е прекрасен във връзката си, както и Том не е женкар както всеки си мисли. Георг си обича гаджето, а Густав си прави квот си иска и не му пука.

3. Бил иска перфектна връзка и ПЕРФЕКТНА половинка, а перфектни хора няма.

По темата за увлечението съм напълно съгласна. Това не са фенове, а.. нз как да го нарека... Абе тези момичета ги имат като модели и харесват само външността им и не дават 5 пари за музиката, и когато ТХ нещо сгафят -хоп, вече ги мразят. Wink
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 6:13 pm

Bil e prosto edno krasiwo mom4e me4tano ot wsqko momi4e Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 9:32 pm

Tokio_Hotel_BiLl написа:
Bil e prosto edno krasiwo mom4e me4tano ot wsqko momi4e Very Happy cheers

не само от всяко момиче, а и от доста момчета Wink
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: xaaa   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeВто Фев 09, 2010 9:45 pm

da be wqrno e twa za mom4etata Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 7:48 pm

Извинявам се за флууда, но нямаше как да не го пусна това lol!
Момчетата биха станат гейове за него.
Момичетата биха станат лесбийки за него.
Прасетата биха полетели за него..

Идол или нещо повече ... ? 2e2kr4y
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: ........   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПет Фев 12, 2010 1:44 pm

а той както винаги ще приеме всичко като на шега защото донякъде си е така Very Happy ще се усмихва и ще пее за кеф Twisted Evil dance yahooo peace peace
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitimeПет Фев 12, 2010 6:20 pm

bambi написа:
Извинявам се за флууда, но нямаше как да не го пусна това lol!
Момчетата биха станат гейове за него.
Момичетата биха станат лесбийки за него.
Прасетата биха полетели за него..

Идол или нещо повече ... ? 2e2kr4y
Тва за лесбийките не го схванах...не е ли по-добре "Лесбийките биха станали хетеро за него"?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идол или нещо повече ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идол или нещо повече ... ?   Идол или нещо повече ... ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Идол или нещо повече ... ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: