Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стилът на Бил

Go down 
+13
denity
buntarkaa_951
Unreal
insi_th
TH fen4e
JuSt_YoO
kaulitz_girl
RaiseYourHands
fen_th_forever
Hailie
ТеДи-ТоКиО Хо
Totgeliebt
toms_litle_girl
17 posters
АвторСъобщение
toms_litle_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
toms_litle_girl


Брой мнения : 67
Age : 29
Location : Габрово
Registration date : 25.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 5:56 pm

Какво най-много ви харесва в неговия стил? А какво не ви харесва?
Върнете се в началото Go down
http://www.renith.piczo.com
Totgeliebt
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Totgeliebt


Брой мнения : 50
Age : 30
Location : "somewhere between the night and the sunrise.."
Registration date : 26.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 8:03 pm

Ами харесва ми начина,по който подбира дрехите и аксесоарите си... те по някакъв начин изразяват какъв човек е той... и мисля,че много от нещата,които носи са нещо като негови лични символи...показва нещо чрез всичко това... преди ми харесваше повече,през периода 2005-2006... сега малко прекалява с кичозността и вече рок излъчването му намалява все повече...повече заприличва на фешън...
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-bg-ofic.piczo.com
ТеДи-ТоКиО Хо
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
ТеДи-ТоКиО Хо


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 28.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 2:36 pm

Еми мене мноо ме кефи Бил!Всичко ми харесва в него.
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/sladuranata_tedi
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 2:42 pm

Обичам му стилаа hug Винаги е облечен със стил,с нищо фрапиращо и всичко си отива с всичкоо...на тоя човек адски много му отива червено обаче frog
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
fen_th_forever
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
fen_th_forever


Брой мнения : 13
Registration date : 29.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: :P   Стилът на Бил Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 9:39 pm

мен абсолютно всичко ме кефи в Бил без изключение Smile lol!
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 7:09 pm

Стила му е страхотен, не знам имам чувството че е роден със стил love u
Обожавам му блузите, аксесоарите, имиджа всичкооооооооооооо luvluv
Върнете се в началото Go down
kaulitz_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
kaulitz_girl


Брой мнения : 5
Age : 31
Registration date : 04.10.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 8:56 am

Бил е невероятен във всяко едно отношение Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 3:24 pm

Бил беше неповторим през 2005-2006!Сега наистина отива към фешън!Стила му се промени и не е същия рокаджийски як стил на Бил.Сега е нещо различно.Бях изключително разочарована от облеклото му на катинските награди! Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 5:00 pm

JuSt_YoO написа:

Бях изключително разочарована от облеклото му на катинските награди! Crying or Very sad
Кои награди точно имаш предвид? Ако може дай линк.
Върнете се в началото Go down
insi_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
insi_th


Брой мнения : 20
Registration date : 06.12.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 12:12 pm

Супер си е...! Еми той е без кичури от comet 2008. Там беше супер готин. Сега виждам, че на наградите: mtv vma 2008, mtv ema 2008 и MTV Latin America Awards си беше със вдигната косичка. Но по телевизионните предавания и на контерти някой път е с изправена коса. Много му отива. Все пак трябва разнообразие. Не, че когато беше с кичури не си изпряваше, но сега ми е по-различен. Когато си представяха новото DVD по телевизия viva пак беше с изправена коса! (сладуран). За мен няма значение дали ще е с права коса или с вдигната коса и как се облича на наградите. Те печелят и аз съм много щастлива, и ги подкрепям много. Smile Tokio Hotel са велики. Винаги ще съм им фенка. Обичам ги. Smile

Стилът на Бил Copyof5f7d6cef04f8ip8
Стилът на Бил W502

flower
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 3:34 pm

Имах предвид латинските награди.Имам предвид с тези дънки,синия грим и т.н.Ето ви линк:
http://www.tokiohotel-fan.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=127421&df=14&dflid=3
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:48 pm

JuSt_YoO написа:
Имах предвид латинските награди.Имам предвид с тези дънки,синия грим и т.н.Ето ви линк:
http://www.tokiohotel-fan.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=127421&df=14&dflid=3
Оооо, тези дънки са ми много смешни. Аз им викам "дънките на сини облачета".
А иначе наистина вече стилът му не е така рокаджийски, както беше. Той има и жилетка с пайети и други подобни. Даже на EMA наградите имаше малко розово покрай черните сенки, но въпреки всичко той си остава сладък.
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 1:51 pm

Имам чувството, че и скъсан чувал да облече, пак ще му отива.
Е, няма как Бил да продъжи да ходи с изтъркани джинси и тениска, особено по такива събития като музикалните награди например. ТХ вече са световноизестни зведи, растат и се променят - естествено променя се и стила им.
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 4:32 pm

Да вярно стила му не е същия, някой работи се изменят към по-екстравагантно отношение, което също намирам за хубаво :]
Върнете се в началото Go down
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 10:16 pm

Стила на Бил е най-великия в света...аз например го харесвам ацки много нищо че един два пъти в годината се появява с по шашави дрехи... от тоя сайт дет JuSt_YoO го бех чела и преди и не ми харесаха тея панталони ама те ли са ви проблема?!? btw една фенка ми напраи впечатление и аз мапълно съм съгласна с нея ...

65. ~%~GeRi_TH~%~
27.10.08
20:05 Offf iz4etah vsi4ki komentari i moga da kaja 4e tva sa palni gluposti.....Az moa li da va pitam edna rabota?MMm???NQKOI OT TUK MILI MOI DA GO POZNAVA LI4NO????Hhmmm ne mislq!!!!Togava kato ne go poznavate za6to izob6to se napavate da go komentirate i pro4ie......mom4eto e rock zvezda,ima pari,slava,fenove, i kup drugi ne6ta....toi si re6ava kav da mu e imidja..moje da iska pak i "magistralna feq" da bade kakto se izkaza nqkoi ..vas KVO VI BARKA A?Kogato i vie postignete na polovina kolkoto TOI togava ve4e moje da mu kazvate kvo da prai s ne6tata v koito e nai dobar......i az sam im super fenka i 4esno mn ne mi haresaha tezi pantaloni,no do tam....a vie edin pat go vidqhte ve4e s malko po jenstvena viziq i hop aide toi "izpederastq" be haide molq vi se sprete s tezi taka uj "mneniq"....utre 6e se poqvi pak sas stariq si stil i vsi4ki 6e po4nete pak "ohh bill tolkova e sexy pak..mn e sladak v tezi danki"....tai4e stiga ste si 4esali ezicite na 4ujd grab mi zemete vijte sebe si....aide tva be6e ot men i hu4 ne ma zasqga ako nqkoi ma "napadne :DDDDDDD
Върнете се в началото Go down
denity
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denity


Брой мнения : 17
Registration date : 24.01.2009

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:13 pm

напоследък наистина става просто фешън шушлка нищо повече иначе 2005 - 2006 - 2007 година беше страхотен в обличането си и във всичко останало и приличаше на човек ами сега ... стана на нищо просто ми липсва стария Бил просто този нов Бил ме дразни не го харесвам искам да се махне Sad Mad
Върнете се в началото Go down
love_bill
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
love_bill


Брой мнения : 2
Registration date : 26.01.2010

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 7:14 pm

ами той е як с дънки и тениска и кожените якета , обаче ся 2009 г . някаде му сложиха някакви ужасни дрехи не ,че Бил иска ама му ги слагат такива Mad Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 11:10 pm

love_bill написа:
ами той е як с дънки и тениска и кожените якета , обаче ся 2009 г . някаде му сложиха някакви ужасни дрехи не ,че Бил иска ама му ги слагат такива Mad Mad Evil or Very Mad

Много ми е любопитно да знам откъде знаеш, какво той наистина иска... ама наистина много??? Rolling Eyes

buntarkaa_951, напълно съм съгласна с поста на това момиче. Не съм аз човекът, който да го критикува нито някой от вас. Всеки си решава сам как да се облича и как да се гримира. Феновете им трябва да уважаваме стила му и да ценим музиката. За всичко останало си има семейството.
Всяка звезда започва с небрежни дрехи и прическа, но с времето си усъвършенства стила, за да не се излага и да не е постоянно в устите на медиите с това колко лошо облекло има. Wink
Върнете се в началото Go down
love_bill
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
love_bill


Брой мнения : 2
Registration date : 26.01.2010

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 12:07 am

buntarkaa_951 написа:
Стила на Бил е най-великия в света...аз например го харесвам ацки много нищо че един два пъти в годината се появява с по шашави дрехи... от тоя сайт дет JuSt_YoO го бех чела и преди и не ми харесаха тея панталони ама те ли са ви проблема?!? btw една фенка ми напраи впечатление и аз мапълно съм съгласна с нея ...

65. ~%~GeRi_TH~%~
27.10.08
20:05 Offf iz4etah vsi4ki komentari i moga da kaja 4e tva sa palni gluposti.....Az moa li da va pitam edna rabota?MMm???NQKOI OT TUK MILI MOI DA GO POZNAVA LI4NO????Hhmmm ne mislq!!!!Togava kato ne go poznavate za6to izob6to se napavate da go komentirate i pro4ie......mom4eto e rock zvezda,ima pari,slava,fenove, i kup drugi ne6ta....toi si re6ava kav da mu e imidja..moje da iska pak i "magistralna feq" da bade kakto se izkaza nqkoi ..vas KVO VI BARKA A?Kogato i vie postignete na polovina kolkoto TOI togava ve4e moje da mu kazvate kvo da prai s ne6tata v koito e nai dobar......i az sam im super fenka i 4esno mn ne mi haresaha tezi pantaloni,no do tam....a vie edin pat go vidqhte ve4e s malko po jenstvena viziq i hop aide toi "izpederastq" be haide molq vi se sprete s tezi taka uj "mneniq"....utre 6e se poqvi pak sas stariq si stil i vsi4ki 6e po4nete pak "ohh bill tolkova e sexy pak..mn e sladak v tezi danki"....tai4e stiga ste si 4esali ezicite na 4ujd grab mi zemete vijte sebe si....aide tva be6e ot men i hu4 ne ma zasqga ako nqkoi ma "napadne :DDDDDDD



vqrno naistina 4e za kvo pishem za nego i kvo ni interva stila mu i t. n. oba4e nali e forum sq na th i slojili sa tema za bill i stila mu mi na gluposti vseki si ima nqkvo mnenie za nego vqrno 4e nikoi ne go poznava dori ponqkoga i v spisaniqta pishat nevqrni neshta za tqh ama taka e da si zvezda samo da te obsyjdat Wink
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 2:28 am

Не. Той не е модел, а музикант. На музикантите трябва да им се обсъжда музиката, а не визията.
Относно измислените неща в списанията... вярно е -има измислици и то точно от самият него, но това е отделен въпрос, за който съм направила тема https://zimmer483bg.bulgarianforum.net/forum-f33/topic-t470.htm ..
Той винаги е бил бунтар и си облича квот му хареса. Като му кажат, че дадено нещо изобщо няма да му подхожда -той точно това ще си сложи, за да покаже на другите, че можеш да бъдеш какъвто си искаш без да ти пука от чуждото мнение. Точно, затова той за мен е пример, защото половината от хората в света го мразят, заради визията, но той все още има куража да продължи така и да разбие всяко правило.
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 6:09 pm

stilyt na Bil winagi e hubaw .. Rolling Eyes Laughing bounce geek
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 7:39 pm

Да ви кажа според мен Бил вече не е онзи сладък младеж с жестока усмивка. Сега той иска да направи впечатление независимо какво е.Не одобрявам сегашния му вид.Не знам просто не ме харесва Crying or Very sad Искам стария Бил Crying or Very sad Very Happy

BTW пишем на български все пак сме в България
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 9:38 pm

На мен ми харесва сегашният му вид единствено, защото му се очертава змеят Cool
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 4:47 pm

Стилът на Бил винаги е бил много як и ще си остане такъв bounce сигурна съм даже става по хубав от преди cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стилът на Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Бил   Стилът на Бил Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стилът на Бил
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стилът на Том
» Стилът на Густав
» Стилът на Георг
» Стилът на твоя живот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Бил Каулиц-
Идете на: