Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как започна всичко??

Go down 
+15
Jumbie483
cartoon girl
tom
buntarkaa_951
gabby_th
billytooo
nymphetamin_girl
tom's_girl
Unreal
JuSt_YoO
TH fen4e
toms_litle_girl
ТеДи-ТоКиО Хо
snoopy
Hailie
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 5:40 pm

А кажете,как аджеба почна всичко Laughing от къде прихванахте Токио-френд,ТВ,Интернет!?
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
snoopy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
snoopy


Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 26.09.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 1:20 pm

Прихванах ги от френд. После и от ТВ и накрая от интернет - точно в такава
последователност - френдка им беше фенка - каза ми за тях. Гледах ги по Тв-то
и после потърсих инфо в интернет
lol!
Върнете се в началото Go down
ТеДи-ТоКиО Хо
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
ТеДи-ТоКиО Хо


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 28.09.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 10:55 pm

Хм....ми аз видях че ще има техен плакат в Хай Клуб и ми стана интересно, после започнах да търся инфо за тях и почнаха много да ме кефят!!
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/sladuranata_tedi
toms_litle_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
toms_litle_girl


Брой мнения : 67
Age : 29
Location : Габрово
Registration date : 25.09.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 4:47 pm

една бивша приятелка ми разказа за тях на мен ми стана интересно реших да потърся снимки първо видях Том и БАМ In Love love u lol! потърсих малко музика и веднага ми станаха любимата група lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.renith.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 3:16 pm

Ми при мен стана странно. В коментарите на един клип на Металика се споменаваше нещо за ТХ(не помня какво). И аз реших да потарся инфо в нета за тях. От тогава се запалих.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Дек 08, 2008 2:38 pm

Ами начи една моя приятелка си беше написала на скайпа нещо от сорта "Tokio Hotel the best!"и аз я попитах тия па кои са и тя ми каза да си изтегля тяхна песен и че са били супер яки.И аз си изтеглих Durch Den Monsun ама клипа.И като го видях Билиту направо не свалих очи от него!И на фр ми само почвам да и пиша кви са яки,Бил къф е сладък и такива.И аре оооп влюбих се и аз ама в Бил.Тва влюбване траеше 1 година и беше наистина.И такааааа 1 година супер маниачка на тема ТХ ама напоследък успокоих страстите и не съм чак такава.
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 3:01 pm

Пуснаха тяхна песен по ММ и водещата каза: "Ох, пак ли ТХ, добре че си поръчвате различни песни поне" Laughing И аз си казах: " Абе дай да ги видя и аз тези ТХ, щом са такава голяма работа." Влязох в нета и се рових цял ден, наистина излязоха голяма работа Very Happy
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 7:11 pm

Преди две години аз и моята BF си бяхме купили "Хай Клуб" (заради някакъв плакат не помня вече на коя звезда ) в него имаше статия за ТН и снимка на Том , Георг и Густав . Веднага забелязахме колко сладък е Том ,после аз и моята фр постоянно се ровехме в нета за пикчита и инфо. Сега моята френд е влюбена в Бил ,а аз продължавам да въздишам по Том love u love u love u luvluv Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:33 am

С една приятелка си чатихме в скайпа..и тя нещо започна да говори за Токио Хотел (колко са били яки и т.н.) и аз я попитах кои са те и т.н... тя започна да ми говори за тях и ми прати няколко песни,които многоо ми харесаха. и след малко решихме да излезем заедно навън. Отидохме да си купим списание Браво и в списанието пишеше за една от татуйровките на Бил..ии тя като видя още повече започна да ми говори за тях...после и аз търсих инфо из нета...ии ми допаднаха като визия,музика и т.н. ии така започна всичко sun shining
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: токио хотел   Как започна всичко?? Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:56 pm

Аз разбрах за тях от братовчедка ми.Тя постоянно говореше токио хотел,токио хотел,токио хотел и и казах да ми пусне някоя песен да ги чуя как са - на мен разбира се много ми харесаха! Оттогава почнах да търся всичко за тях - изтеглих си песните им, следях интервютата и телевизията и така ми станаха любима група! Smile
П.П. Евала на всички фенове на Токио Хотел!!! Желая ви ЧНГ!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
gabby_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
gabby_th


Брой мнения : 33
Location : HaskyO City
Registration date : 26.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Яну 05, 2009 4:10 pm

tom's girl нали аз съм тази фр Very Happy
както и да е от Хай клуб си беше .....стоях един ден пред компа (ПРЕДИ 3 ГОДИНИ, Златенце) и тъпеех и се сетих, че съм си купила списание....прегледах го и видях ТХ....потърсих инфо за тях и скоро се влюбх в музиката им.
Върнете се в началото Go down
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:34 pm

Аз Пък Бях в БансКо На НекФа ШибаНа поЧивкА КоятО ПО КъснО се ОкаЗа Най-ЯкаТа xD ЗапоЗнах Се с ЕднО МоМичЕ и С Нея ПочНахме Да Си ДъдРиме СлуЧайНо шОт и ДвеТе Бехме нА КраЯ На ЖивоТа оТ СкуКа и Кат СЕ ЗагоВорихМе За МузиКа Тя Ми ПусНа Schrei и Аз НаПраО УмрЯх По Тая ПесЕн..НемаХ ТарпенИе Да сЕ ПрибеРа и Да Си ИзтегЛя ОщЕ ПесНи На ТХ и така.. ПоСле ПочНах да ЧеТа за Тех ИнтерВюта,БиоГрафии и ДруГи ГлупоСти и НеусЕтно МноУ СЕ УвляКох По ТеХ... ИнаЧе ПредИ ТХ Слушах Hip Hop & Rock ама са Слушам СамО Rock...
Върнете се в началото Go down
tom
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
tom


Брой мнения : 24
Registration date : 02.02.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 11:48 am

ами съвсем слу4айно , в скайпа като си слагат линкове на профила и аз много оби4ам да ги гледам тези клипове , и едно моми4е бе6е сложило клипа "История за Том и Бил" и аз кликнах върху линка и то ми отвори клипа , и го изгледах и ми хареса старшно много и понеже не знаех дали това са моми4ета или са мом4ета и по4нах да разпращам клипа на тоя и на оня за да ми кажа , като вси4ки потварждаваха 4е тва са моми4ета и отворих в нета потарсих за тях , но нищо не намерих и ми казаха 4е тва е няква група и аз се поинтересувах и разбрах името и така , изтеглих няколко песни харесаха ми и така , и на тва моми4е винаги и казвам нещо за тях ако слу4айно знам а тя не , щото се пак от нея разбрах , но тя ве4е не ги слуша , но каза 4е ако те имат концерт а те ще имат тя ще отиде , ей сори ма стана мн далго
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСря Мар 18, 2009 8:32 pm

Братовчетка ми ми каза.2007г отивам на село с нея и като пристигаме тя ми вика "виж тая група мн са яки не са гейчета просто единия харесва да са гремира ама музиката им е супер бла бла бла" и ми показва снимка,аз като по-бавно загряващите изгедах тъпо и питам"к'во?ОО кои са тея сладки са"Тя ми обясни на ново и ми пусна миля че беше Schrei или беше Rette mich вече не помна Laughing иии от тогава аз съм луда по тях Laughing Laughing (разбира се да загрея че са от Германия ми отне поне 2-3 часа непрестанно повтаряне от къде са Laughing )
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:10 pm

Ами говорехме си с една приятелка за музика и тя спомена, че Токио Хотел въобще не ги харесва, жалко че нейна друга добра приятелка е луда по тях.. И аз понеже не знаех кои са тези като се прибрах потърсих инфо (колко мъки докато нацеля как се пише името на групата) .. И отначало не можех да схвана Том и Бил момчета ли са или момичета.. Краен извод си извадих, че Том е момче, а за Бил нямах представа Laughing Laughing
След това си изтеглих durch den monsun и не ми хареса особено, но като чух гласа на Бил направо не можех да повярвам, че момиче може да има такъв нежен глас affraid За това си изтеглих и schrei... И чак тогава проумях, че вокала всъщност е момче... И понеже отначалото пръв ми хвана погледа ТОМ, та заради него започнах да си тегля снимки, песни, клипове... да гледам и чета интервюта и т.н. Даже не знам точно кога съм се запалила по тях като банда.. Отначалото всичко се въртеше около Том.. scratch
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 11:57 am

Лелееее....Сега препрочитам коментарите и се възхищавам че има толкова различни истории и фенове.Толкова е яко усещането.... bounce
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeНед Окт 25, 2009 5:04 pm

Когато си купих БРАВО за първи път имаше техен плакат и аз питах баща ми кои са ама той не знаеше (тогава не знаех че той познаваше само групи oт 1000 века).След това питах БФФто и тя ми каза че не са хубави, ама нещо ми глождеше за музиката им и накрая ги чух ииии им станах фенка.А, и By the way-преди да ги чуя си мислех, че са нещо като LP Laughing .
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:01 pm

Аз ги видях по ТВ. Някъде през 2005 или 06 година мисляИ тъй като ми трябваха рок песни с женски вокал lol! реших да я изтегля на компютъра.. стана ми любима. Поразрових се и намерих разни монтажи дето Бил и Том се целуват и ги изкарах, че са гаджета.. Продължих да търся в чичо Гугъл за инфо и чета в Wikipedia Бил, Том, Георг, Густав и си викам.. а.. ми момичетооо!?!? И накрая разбрах, че Бил е момче... И така стана всичко .. имам богото въображение lol!
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 7:27 pm

еми една фр на една моя фр им беше фенка (и сега е) и непрекъснато дрънкаше за ТХ и аз се поразрових ама като видях Бил и се викам "Къв е тоя гей бе?!" lol! обаче после отклоних поглед от него и БАМ...видях Том и се влюбих моментално!! luvluv после потърсих снимки, песни и т.н. и така Smile
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: ммм   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 4:56 pm

ми аз от една моя фр bounce
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: хии   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 4:59 pm

В началото харесвах една група Jonas Brothers нз дали я знаете ... и не харесвах много токио хотел но един ден попълвах разни дискусии свързани с тя и бях писала че са ужасни за което сега ме е яд но всеки греши....после разгледах няколко снимки ии просто в очите ми излезе Бил Laughing той беше първия който видях и се влубих и реших да чуя някоя песен харесами след което четях всичко за тях дори заради Бил си купувам редовно списанията в които има нещо за него или за групата Very Happy cheers bounce lol!
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 7:14 pm

Tokio_Hotel_BiLl написа:
В началото харесвах една група Jonas Brothers нз дали я знаете
хах.. вярвай ми, иска ми се да не я знаех... No Единственото нещо, което харесвам в тях е това, че и те харесват Токио Хотел ..
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: xaaa   Как започна всичко?? Icon_minitimeВто Фев 09, 2010 9:46 pm

mm da dori sa iskali da imat turne s tqh
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 8:04 pm

Да, но ТХ им се присмиват Laughing
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: .......   Как започна всичко?? Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 2:02 pm

ее нз за тва че са се присмивали ... знам че са уж приятели ама колко нз ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как започна всичко?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започна всичко??   Как започна всичко?? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как започна всичко??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Токио Хотел-
Идете на: