Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Правилата тук

Go down 
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Правилата тук Empty
ПисанеЗаглавие: Правилата тук   Правилата тук Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 9:08 pm

Сигурна съм,че се веете и по други форуми и правилата ви са много добре познати,но аз да повторя:

1.Пишете на кирилица,само кирилица и на нищо друго освен на кирилица! (надявам се,че повторих кирилица достатъчно...)
2.Без Флууд и СПАМ!!!
3.Не подкопавайте имиджа на другите потребители..да не ви подкопам аз!
4.Старайте се да пускате темите в подходящия раздел
5.Моля не пускайте вече пост-нати теми
6.Старайте се да посочвате източника при пускане на интервю
7.Моля без кратки и безсмислени коментари от рода на-да,не,не знам,не мога да ти помогна,и аз и т.н. и т.н.
8.Опитвайте се да не допускате много правописни грешки,разбирам ако по грешка натиснеш съседен,гоерен или долен клавиш,но без нищо умишлено (любоФ),понякога стават двусмислици!
9.Не превръшайте темите в чат!...ако не е с такава цел де Laughing (Чат стая)
10.Не пускайте материали подтикващи към вземане на наркотици,проституция и прочие..достатъчно са ви говорили в училище.

Не забравяйте,че админите имат правото да трият мнения,ако не е спазене някое от горепосочените правилца! Спазвайте ги и всичко ще е ОК : )

Модератори още няма-за тях по-късно...
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
 
Правилата тук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Като за начало... :: Правила-
Идете на: